bu konu ile ilgili diğer bi başlıkta bi yazı yazmıştım işinize yarayabilir.Fatih adlı üyeden alıntı
Bir ara buna benzer yöntemle güzel para kazanmıştım forum sitesiyle ama sanırım artık böyle yazılar ban sebebi. Gerçi firefox.html diye dosya açıp bedava firefox download diye milleti çekenler var. Eğer o ban sebebi değilse bunu yazmanda değildir heralde. Gerçi riskden uzak durmak lazım.. 3 kuruş kazanmak için 10 kuruştan olmamak lazım.
ben bununla ilgili mail gönderdim aldığım cevap aynen şöyle :

Merhaba Emrah,

Alıntı
E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.

Belirttiğiniz uygulama program kurallarımıza uygundur. İçerik için AdSense reklamlarından farklı olarak, ilgili düğmeye veya metin bağlantısına dikkat çekerek tavsiye ürünlerini onaylamanızı tavsiye ederiz. Tavsiye ettiğiniz ürünün kaliteli olduğuna inanıyorsanız bu bilgiyi çekinmeden kullanıcılarınızla da paylaşabilirsiniz.

Daha açık olmak gerekirse, "AdSense kullanıyorum ve bunu web sitenizden gelir elde etmek için öneriyorum" gibi bir ifade kullanmanızda sakınca yoktur. Ancak, yayıncılar "Burayı tıklayın", "Sitemizi desteklemek için bu bağlantıları ziyaret edin" ve benzeri ifadeleri kullanmamalıdır. Ayrıca, kendi reklamlarınızı tıklayamazsınız ve aldatıcı nedenler göstererek kullanıcıları istediğiniz eylemde bulunmaya teşvik edemezsiniz.
kalanı rutin şeyler zaten.