Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense başvurusu yapıldı ve onaylanmadıysa site banlanır mı?
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 09-04-2008, 17:21:20
gizmo
 
Standart

Adsense başvurusu yapıldı ve onaylanmadıysa site banlanır mı?

Merhaba arkadaşlar;

Hiç adsense yayınlanmamış bir site için, Adsense başvurusu yapıldı. İçerikten dolayı başvuru kabul edilmedi. Aradan 4–5 ay geçti ve başka bir site için Adsense hesabı almıştım. O hesaptan daha önce başvuru yaptığım ama onaylanmayan siteme Adsene kaymak istedim fakat Adsense gözükmüyor? Adsense onaylanmayınca banlı mı gözüküyor?

Şu an Adsense ekibiyle mailleşiyoruz. Yardım sayfalarına bakın gibisinden mesajlar geliyor… En son şu maili attım bakalım.

Alıntı:
Alıntı
Sayın Adsense Yöneticisi;
Sanırım incelenmeden bu mesaj verildi, size ayrıntılı olarak durumu anlatayım. Daha önce xxxx.com adresinde Adsense reklamı yayınlanmadı. Adsense için başvuru yapıldı ve adsense politikasına uymadığı anlaşıldı. İçeriğinizi politikaya uygun yapın tekrar başvurun gibisinden bir mail geldi ve bir daha Adsense başvurusu yapılmadı. Bu durumdan dolayı sitemizin içeriği hala Adsense politikasına aykırı olarak gözükmektedir. Sitemizin içeriği düzenlendi ve artık Adsense politikasına uygundur. Lütfen bu durumu göz önüne alarak cevap veriniz…. Kısaca başvurudan dolayı bir engelleme söz konusu olmuş, Adsense'yi kullanmaya başlamadık bile. Bu durumu sizler inceleyerekte görebilirsiniz….
Arkadaşlar durum hakkında fikir verirseniz sevinirim…
______________________________________________________

emrah
Sponsored Links