Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - İyice Sapıttılar Tühhh:@
Tekil Mesaj gösterimi
  22  
Alt 09-04-2008, 16:35:41
MToprak

Alıntı:
radmin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar google size zorla reklamlarını mı koyduruyor ki....
Bırakın artık şu kadar tık aldım şunu verdi tarzında anaokulu çocuklarının veryansınlarını....
Parayı beyenmeyen koymasın.
Eğer ki az kazanıyorsam hata bende yaklaşımına girmeniz gerekiyor. Sitemin içerigi ile güzel para kazanma şansım yok felsefesini benimsemeniz gerekiyor. Daha fazla o siteye emek harcamak yerine, daha mantıklı işler yapmanızın vakti gelmiştir...
"Kaz gelecek yerden, tavuk esirgenmez"
Örnegin ben bir doktorum "Eğer ki ben 3000$ a bir estetik ameliyat yapıyorsam,
google bana müşteri getirecekse ben tek tık için 30$ vermeye razıyım".
Bu mantık ile yaklaşan tüm reklam verenler aynı şeyi düşünüyor ve düşünecektir.
10 tık için 300$ verdim bunlar bana müşteri olarak dönerse ben 10 ameliyattan 30.000$ kazanacağım. Reklama verecegim 300$ benim gözüme gelmez."
Çöp site tabir edilen; flash oyunlar, sibel kekili, kızlarla sohbet, msn avatarları, şiirler, tc kimlik no gibi gibi içerigi olan sitelere ben neden reklam vereyim ki...
Bunlardan bir çacık olmaz (webmasterına kuru hit sağlar o kadar).
Bir reklam veren olarak çöp sitelernden gelecek hit için 0,01$ para vermek bile benim gözüme geliyor.
Biraz empati (Empati= kendinizi karşıdaki insanın yerine koyma sanatıdır) kurun:
fıstık gibi sağlık sitesi yaptık yine kazanclar aynı 1 tık için 0.01 bile vermiyor nereye kayboluyosa o para

bide artık tv de izlediğim reklamlarda altta küçük titreyerek geçen yazılara ozeniyor millet milletin parasını alıcaksan adamların görmesini sağlayacan en altta kucuk yazılar koyarak bu iş yurumezg(örnek ringofon+ringofona bağlı dosya siteleri) haramdır yaw tabi bu benim görüşüm sonra sen yanlışsın hödü hödü diye celallenmeyin

skype kullanmıyorum.

Konu MToprak tarafından (09-04-2008 Saat 16:39:15 ) değiştirilmiştir..