Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Karnım Adsense ile doyuyor diyen varmı?
Tekil Mesaj gösterimi
  196  
Alt 07-04-2008, 21:34:43
sct
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
zlatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
peki ilgilendiğimiz konu üzerine yazı yazamıyorsak yani 2 kelimeyi yan yana getiremiyorsak ne yapmalıyız?Türkçe den ingilizce yapılan çevirilerin bi faydası olur mu ?
Böyle bir konuya cevap vermem, yumurta-tavuk ilişkisini güçlendirir ancak başka da bir şey yapmaz. Şimdi % 90 web girişimcisi senin gibi düşündüğünden -varsayımdır.- hatalı bir şey de söylemek istemiyorum, zira sorun düz mantıkta, doktorlukta çok para varmış ben de doktorluk yapayım demeye benzer.

Yine de web ortamının esnekliğini düşündüğünüz zaman, en azından bildirgec misal, böyle bir projeyi yapabilmek için ne içeriğe, ne de yazılanlara hakim olmak gerekiyor, yani sanal bir ortamdayız, bilgi çağındayız, yüzlerce, binlerce proje yapılabilir hala. Burada yanlış başlık altında konuşuyoruz bunları, Adsense ile karnım doyuyor mu topiği olmamalı bu konunun tartışıldığı yer.

Yine de zihniyetlerin değişmesi gerektiği görüşündeyim, bunu da forum ortamında asla tartışamayız, sonuca varamayız, yumurta-tavuğa dahi.

Herkesin işi rast gelsin ne diyeyim. Şurada 3 paragraf görüş alışverişinde bulunuyoruz diye, ne öküzler eklemedi MSN'den neler yazmadılar, şaşırdım. İlginç...