Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Karnım Adsense ile doyuyor diyen varmı?
Tekil Mesaj gösterimi
  176  
Alt 07-04-2008, 19:42:41
ozk4n
Üyeliği durduruldu

Red face
Alıntı:
aLKaDraZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fikirlerine saygı duyuyorum. Eminim benden daha çok şeyde biliyorsunuzdur. Fakat mukayese etmek ispat etmek değildir.
Bugune kadar bir çok kişi bu konu hakkında yorum yaptı makeleler yayınladı. benim yöntemimde ise buyuk yöntem aspcodere sölediğim yöntemden bahsediyorum. Benzersiz içerik yapın backlink alın arama motorlarına kayıt yaptırın sabırlı olun araştırma yapın v.s. gibi şeyler içinde yok. benim fikrim tamamen kısa yoldan buyuk para kazanma ile ilğilidir. yasal ve sürekli paradan bahsediyorum. umarım anlayışla karşılarsınız.
bir kez 3 günde 350 dolar kazanmıştım yabancı içerik türkçe içerik karıştıktı google banladı zarar veriormuşum diye benzersiz içerik konusuna gelincede tek söyliyeceğim arkadaslara ( translate) anlayan anlar

Dipnot Olarak Yazmak istiyorum.

Öyle Site Açıp Backlink yapıp para kazanayım diye bir olay yok bu ticarete uymaz adsense bir ticarettir.Şöyle Söyleyeyim Borsa gibidir.

Ne zamanlar hangi içerikle ilgili sitelerle uğraşacağını bilmelisin.

Sürekli Bir Sistem İçersinde Sitelerinle İlgilenmelisin.Hea Adsense Zaman İşi Bana göre ben çok ii analiz yapabiliyorum mesela ama zamanım olmadığından dolayı uğraşamıyorum ilk başlangı. uğraşması ile kalıyor site. 7 k gösterime 61 tık 15 dolar kazançla her hafta idare ediyorum.ama sadece 1 siteyle .)

Zamanı olanlar için tavsiyede verem günde 1 dolkar kazandıracak şekilde siteler açın 50 site aç 50 dolar kazan zamanınız varsa bu şekilde sağlam gelir sağlıyabilirsiniz

Konu ozk4n tarafından (07-04-2008 Saat 19:50:22 ) değiştirilmiştir..