Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Karnım Adsense ile doyuyor diyen varmı?
Tekil Mesaj gösterimi
  173  
Alt 07-04-2008, 18:36:04
aLKaDraZ

Alıntı:
sct Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Taktikle falan olacak is degil bunlar beyler. Emegin, bilginin, vizyonun adı ne zamandir taktik olmus onu bilemem tabi. Herkesin yaptigindan cok daha azini yaparak kazaniyorum ben, ki forum ortaminda taktik vs. adı altinda dagitilan seylerin akibetini de cok iyi bilmekteyim forumu acildigi ilk gunden beri takip eden biri olarak.
Fikirlerine saygı duyuyorum. Eminim benden daha çok şeyde biliyorsunuzdur. Fakat mukayese etmek ispat etmek değildir.
Bugune kadar bir çok kişi bu konu hakkında yorum yaptı makeleler yayınladı. benim yöntemimde ise buyuk yöntem aspcodere sölediğim yöntemden bahsediyorum. Benzersiz içerik yapın backlink alın arama motorlarına kayıt yaptırın sabırlı olun araştırma yapın v.s. gibi şeyler içinde yok. benim fikrim tamamen kısa yoldan buyuk para kazanma ile ilğilidir. yasal ve sürekli paradan bahsediyorum. umarım anlayışla karşılarsınız.

Kimine göre yalnızlık,hasta kişinin kaçışıdır; kimine göre de, hasta kişilerden kaçıştır.