Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Karnım Adsense ile doyuyor diyen varmı?
Tekil Mesaj gösterimi
  104  
Alt 06-04-2008, 20:47:03
sct
Üyeliği durduruldu

Öncelikle başlığı çok yadırgadım. Adsense ile karnımı doyuracak olsam hiç bulaşmazdım daha iyi. Tabi herkes bir yerlerden başlar, ama orada kalmamalı bence.

Adsense Türkiye'ye açılmadan önce üyeliğim vardı ve o gün bugündür sürekli kullanmaktayım. Ciddi bir para kazandım, hala da kazanmaktayım. İnternetten sağladığım sermaye sayesinde şu an şehir dışı, yurt dışı gezilerindeyim, tatil amaçlı değil elbet.

Yine global web projeleri üzerine ciddi araştırmalarım var, forumun ilk üyesi olmama rağmen, şu an aktif olan ve bana ait olan, para kazandığım sitelerden kimse haberdar değil mesela. Çok önceden var olanları bir şekilde benden çıkardım, benim ile bir alakası yok artık.

Para ile ne yaptın derseniz bugüne kadar 3/4 senelik kazanç ile, geri dönüşü olmayanlar; kardeşimi okuttum, ailemin borçlarını ödemesine yardımcı oldum vs.

Diğerleri, VIP bir minibüsüm var (Starex), 2009 yılında bir villa yaptıracağım (prefabrik) yine ciddi bir kısmını yatırıma dökeceğim, alt yapısı hazırlanmış birçok proje beni bekliyor, tabi gittiğim ülkelerde yakaladığım iş bağlantıları da bununla ilgili bir nebze. Yine yıl bitmeden şu arabada gözüm var:
http://www.araba-resimleri.net/data/...i_Coupe_FX.jpg

Bu arada 3 senedir Mersin'de olmama rağmen bir kere bile deniz girmediğimi, yazları tatil yapmadığımı belirteyim.

Yine seneye % 90 bir sene donduracağım okuduğum bölümü.

Siz siz olun, -bence- bu işi ek bir gelir olarak görmeyin. Çok büyük bir sektör, çok yorucu, rekabet üst düzey de ama bir o kadar da zevkli. Hayatımda kimse bana maaş bağlamadı, şu dakikadan sonra aç kalsam, tüm projelerim araştırmalarım boşa gitse de yine öyler olmaz diye düşünüyorum.

Son bir bilgi, son bir senedir gelir kalemlerinin % 50'sinden daha düşük bir kısmını oluşturuyor Adsense benim için. Adsense'in durumu ile bir alakası yok, sadece çeşitlendirme, çeşitlendirecek siteniz varsa çok daha iyi kazanç getiriyor buna inanıyorum..