Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Proxy ip kullanılarak reklamlara tıklanıldığında google bunu anlarmı ?
Tekil Mesaj gösterimi
  29  
Alt 04-04-2008, 00:49:15
SiteYapmakNeT

Alıntı:
gnydgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açıkcası ben de sana "sen de saçma cümleler kuruyorsun" ya da "deli" filan demeyeceğim dikkat edersen bir önceki yazımda da kullandığım kelimelere dikkat ettim ki sana saygısızlık olmasın diye, en nihayetinde tahmin ettiğim gibi aynı saygıyı sende göremedim.
Şu 20-30 kişi konusunda da şunu söyleyeceğim. O mesajları yazanlar içerisinde bu işi harbiden anlayan adamlar var, bu adamlar senin "50 kişilik grup kuralım" tavsiyelerine nasıl tepki göstermediler ya da en basitinden bu başlığı açmana nasıl tepki göstermediler şaşırdım.
Evet Adsense konusunda cahil olabilirsin ki ben sadece Adsense değil insanlara saygı gösterme konusunda da cahil olduğunu düşünüyorum neyse; Adsense'de hilenin yasak olduğunu ve Proxy'nin hile olduğunu bilirsin sanırım.
Hem de ilk mesajında hile konulu bir konu açman da biraz abes ama tabi ölçü değil.
Bu arada anne-baba gibi burasıyla hiç alakası olmayan konuları buraya taşıma, artistlik yapacağım diye, insanların sempatisini kazanacağım diye iyice komikleşme. Sana "adam ol" demeyeceğim, haddime de değil, sadece biraz saygı bekliyorum. İnsan olan saygı gösterir sen ilk cevabında pek insana benzeyen bir üslup kullanmadın ama neyse.
Ya ben saçmalıyorum zaten, doğru ya gazeteci gibi konuşuyorum. Evet evet kabul ediyorum. Sen devam et...

"Şu 20-30 kişi konusunda da şunu söyleyeceğim. O mesajları yazanlar içerisinde bu işi harbiden anlayan adamlar var, bu adamlar senin "50 kişilik grup kuralım" tavsiyelerine nasıl tepki göstermediler ya da en basitinden bu başlığı açmana nasıl tepki göstermediler şaşırdım. "

Hıh bende bunu diyorum işte belki yeni olduğum için, doğru bir şekilde yönlendirmek istediler ve başardılar. "Adam olamamışsın" şeklinde itham edilmek beni biraz sinirlendirdi. Oysaki sadece bilgi almak istiyordum ve gerçekten sana yemin ederimki o "50+ kişilik grup" ve "proxy" nin yasak olduğunu düşünmedim. İlk mesajımda hileli ve hurdalı mesaj yazışımı bu konuda bilgisizliğime ver.

Bu arada kırdıysam özür dilerim, ama yukarıdada belirttiğim gibi o cümlene sinirlendim. Son mesajım için senden özür dilerim...

http://www.siteyapmak.net