Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Proxy ip kullanılarak reklamlara tıklanıldığında google bunu anlarmı ?
Tekil Mesaj gösterimi
  26  
Alt 04-04-2008, 01:24:22
SiteYapmakNeT

Thumbs down
Alıntı:
gnydgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Büyük bir firmada olduğunu söylüyorsun ancak hala hile yolları ile alakalı konu açabiliyorsun; bir bakıma "Nasıl hile yapabilirim?" konusunu burada irdelemeye çalışıyorsun. Hatta 50 kişilik bir ekip kurup birlikte hile yapalım diyebilecek kadar da düşüyorsun. Adwords kullananların da yine "sen, ben, o" olduğunu unutuyorsun.
Hani bir laf varya "Bilmem ne olmuşsun da adam olamamışsın" diye. O sözü tam olarak sana kullanmak saygısızlık olabilir ama şunu söyleyeyim ki "Tekniker olmuşsun ancak internette dürüst olamamışsın"
Eğer adam olmasaydım, bu görüşümü paylaşmazdım. Ben sadece düşündüğümü söyledim. kasmana gerek yok rahat ol... Bu adsense konusunda yeniyim. Bu şekilde düşündüm... Bak yukarıdada yazmısım bu konuda çömezliğimi.. Sağolsunlar beni yönlendirdiler ve açıklama yaptım, proxy ile işim olmaz diye... Sen bu forumun delisimin, her forumda vardır senin gibiler... Dandirik bazı gazeteciler gibi seçme cümleler kullanma...

Benim bu yazdıklarımı tüm adsense kullanıcıları düşünmüştür sende dahil olmak üzere.. ama senin gibi sinsi değiliz çok şükür. 20-30 kişi yazı yazmış kimse senin gibi anırmamış gerçekten...

http://www.siteyapmak.net
Sponsored Links