Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Kazanç 0,01$`ın altına düsüyor...
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 01-04-2008, 19:11:55
midnight

Alıntı:
netevren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayfa TO : 6.57
Vay vay vay. Tıklama oranı çok yüksek.
Bu tekile karşı tık oranı değil onu da söylemek lazım. Yani sitene 300 kişi girip her biri 5 sayfa gezse 1500 gösterim yapar. 300 kişi 100 reklama tıklıyosa burda bir dalavere vardır diyebilir Google
Bence Google % 1-2 arasındaki Sayfa TO değelerini normal görüyor. Bunları da anormal
Kesinlikle hile yapmıyorum. Aslında hile nasıl yapılır onu da bilmiyorum 2006 yılından beri didine didine oluşturduğum bir blog bu. Zaten blog olayını da para için değil ilgilisi olduğum bir konuda paylaşmayı sevdiğim için yapıyorum. Blogumun adı "Öteki Sinema" kendi alanında önde gelen bloglardan biri... Genelde okuyucular ana sayfadan diğer makale sayfalarına da geçtikleri için dediğiniz gibi tekil hit düşük ama sayfa gösterimi fazla... ama bana maddi pek bir çıkar sağladığı söylenemez. 3 ayda bir 100 $ lık bir kazanç oluşuyor. Haziran 2007'de ilk adsense kodlarını koyduğum sıralarda 10-20 tıka 2,3 $ kazanıyordum şimdi ise gördüğünüz gibi 133 tık 1.43 $ ancak ediyor. Şu an karar aşamasındayım. ama kazançlar bu şekilde ufalanmaya devam ederse kodları kaldırmayı düşünüyorum.
Buda bu akşamki sonuçlarım

Konu midnight tarafından (01-04-2008 Saat 19:18:21 ) değiştirilmiştir.. Sebep: ekleme