Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Kazanç 0,01$`ın altına düsüyor...
Tekil Mesaj gösterimi
  11  
Alt 01-04-2008, 18:39:59
netevren

Alıntı:
midnight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar, bu benim board'a ilk mesajım öncelikle hepinize merhaba diyorum. Adsense ile ilgili yazışmalarınızdan her daim oldukca faydalandım. Bunun için de teşekkür ediyorum.
Benim de 2006 yılı başından beri götürdüğüm B filmleri ile ilgili bir blogum var. kendi yazdığım özgün film haberleri ve incelemelerini yayınlıyorum.
Bundan 15 gün kadar önce daha evvel yerlerde sürünen kazançlarım artmıştı fakat bir iki gündür eski günleri de aratırcasına düştü. Açıkcası seo falan pek bilmem asla hile hurda da yapmam ama artık adsense için boşuna mı kasıyorum diye düşünmeye başladım. normalde gösterime oranla güçlü bir tık sayısı var ama getirisi oldukca düşük....
Sayfa TO : 6.57
Vay vay vay. Tıklama oranı çok yüksek.

Bu tekile karşı tık oranı değil onu da söylemek lazım. Yani sitene 300 kişi girip her biri 5 sayfa gezse 1500 gösterim yapar. 300 kişi 100 reklama tıklıyosa burda bir dalavere vardır diyebilir Google

Bence Google % 1-2 arasındaki Sayfa TO değelerini normal görüyor. Bunları da anormal

Sorunları, o sorunları yarattığınız düşünce düzleminde durarak çözemezsiniz.