Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 3 senede kendimce yaptigim google adsense kazanc analizi
Tekil Mesaj gösterimi
  27  
Alt 01-04-2008, 01:02:59
sct
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
zlatan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
peki yabancı siteyi nasıl sürekli güncel tutuyorsun ?
Öncelikle herhangi bir destek almaksızın, birkaç saatte orijinal içerik üretebileceğim konular üzerine kazançlı sitelerim. Bu bir faktör, her gün 2/2.5 saat yazıyorum editör sistemlerinden gelen içerikler harici.

Kimsenin ulaşamayacağı bilgileri sunuyorsanız eğer kendiniz çalışmak, üretmek zorundasınız, tüm haber siteleri, download siteleri vs. böyledir.

Herkesin ulaşması için kısa yolsa siteniz, fix paketlerle kazanabilirsiniz, nedir bunlar her gün 1 download eklersiniz, hazır download DB üzerine oldu size site.

Ben şahsen bloglama ile başlamıştım işe, hala da önemli bir kısmını oluşturuyor bu blog kısmı. Günde 2 saat yazdığınız vakit, çok zorlamadığınız takdirde rahat 2/3 sağlam içerik çıkartabilirsiniz, tabi bu durum teknik bilgilerinize bağlı yazdığınız konu ile ilgili.

Sonra bildirgec usulü çalışan birkaç site daha var, hatta onaylayan ekip de para alıyor, o tamamen fix bir şey ben para kısmı ile ilgileniyorum.

Video projesi var daha emekleme aşamasında, birçok gideri oldu sabit editörü var.

Sonra PR 7 olan ve 6 aydır güncellenmemiş bir sayfa var misal, kendi başına aylık bir serverın giderini karşılayacak kadar geliri var Adsense, link satışları hariç.

Ben birkaç aydır şehir dışındayım sürekli, sistemin düzenini şimdi görebildim, dışarıdan müdahele olmaksınız çok güzel işliyormuş. Bir de aylık server ödemeleri vb. otomatiğe bağlasam, bir de uptimedan sorumlu bir editör tutsam tüm serverlar için tatile bile çıkabilirim.