Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Biri beni sikayet etmis
Tekil Mesaj gösterimi
  17  
Alt 05-08-2006, 10:37:38
saho

Google AdSense bana adlı alıcılara
Diğer seçenekler 13.09.2005

Merhaba Şahin,

E-postanız için teşekkür ederiz.

Google, sizi ve reklamverenlerimizi korumak, AdSense programının kötü amaçlı kullanımını önlemek amacıyla, Google reklamlarına gerçekleşen tıklamaları takip etmektedir. Google'ın patentli teknolojisi tüm tıklamaları analiz ederek, reklamverenin tıklamalarını yapay olarak arttırmaya çalışan ya da yayıncının kazancını arttırmaya çalışan türdeki geçersiz tıklamaları algılayabilmektedir.

Ayrıca, eğer sitenize gelen bir ziyaretçi nedeniyle geçersiz tıklamaların oluştuğundan şüpheleniyor iseniz, şüpheli faaliyetleri izlemek amacıyla site kayıtlarınızı incelemenizi ve bizi bulduklarınızdan haberdar etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu bilgi sorunların çözümlenmesi için yardımcı olabilir. Fakat Şartlar ve Koşullar'da belirtildiği gibi, Google geçersiz tıklamalarla ilgili kendisi karar verir .

Sorularınız varsa, lütfen AdSense Destek sayfasını ziyaret edin (https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

---------
Ayrıca, eğer sitenize gelen bir ziyaretçi nedeniyle geçersiz tıklamaların oluştuğundan şüpheleniyor iseniz, şüpheli faaliyetleri izlemek amacıyla site kayıtlarınızı incelemenizi ve bizi bulduklarınızdan haberdar etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu bilgi sorunların çözümlenmesi için yardımcı olabilir. Fakat Şartlar ve Koşullar'da belirtildiği gibi, Google geçersiz tıklamalarla ilgili kendisi karar verir .
--------
kısmına dikkat buraya dikkat etmemişim aslında şimdi gördüm taa 2005
180$ filandı hesabım pin kodu gelmiş hesap kapanmıştı loglara baksaymışım belki tekrar açabilirlermiş ama tabiki ben hile yapmamıştım hile yaptığını sen zaten söylüyorsun bu 180$ 3-4 ay gibi bir zamanda birikmişti
söyleyeceklerini sanmıyorum ben tıklama ip lerini istemiştim onlar kendi loglarımı kontrol etmemi söylemişlerdi. galiba söylemiyolar

O bir dünya markası!
Sponsored Links