Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 100k yabancı hit video sitesinde adsense
Tekil Mesaj gösterimi
  80  
Alt 25-03-2008, 18:15:31
sct
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
Sarpy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bana 100k lık bir video sitesinin aylık maliyetini %70 doğruluk payıyla ver bende sana bu adam işi biliyor diyeceğim
100k'yı bilmem ama 140/150K aylık maliyeti $1250 civarında. Ki optimize yapılmış değil, nereye gidecek bunu görmek istiyorum, $1000 civarına düşürülebilir. Adultda bu maliyet daha düşük, cevap Stage6 - Youtube farkında gizli.

Alıntı:
quale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dediğiniz gibi yaparsa sonuç alınabilinir fakat sonucu stage6 gibi olur muhtemelen.
Stage6, neden dolayı kapanmış bunun sebeplerini iyi analiz etmek lazım. Bence çok rahat reklamlarla ayakta durabilirdi, stratejisi doğru değildi belki. Her neyse, yapabileceklerini görmüş olduk en azından, video Yahoo! misal şu anda büyük çıkışta. Trend de bu yönde..

Alıntı:
optmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sarpy kardeşim,

100k lık sitenin masrafı bana çerez olur. sana o kadarını söyleyeyim. polemik yaratmaya gerek yok.
E güzel..

Alıntı:
optmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@zlatan,

henüz iyi bir script bulamadım. Dp'de pakistanlı bir ekip var. ufak bir görüşme yaptım.
Bence $40, $50 kıy, freelance sitelerinde tek tek konular aç, her şeyi yaz ama istediğinin. Detayını gördükten sonra ciddi ekipler geliyor, Hindistan, Pakistan, Çin'den vs. ben böyle yapmıştım en azından.. Denemeni öneririm, bir şey kaybetmezsin.

Alıntı:
SweetDreams Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben, boşuna reklamları ekledikten sonra hesabına baktığında gördüğün miktar kadar kazanırsın yazmıyorum. Zaten sitesi olsa forumda böyle birşey soruyorsa gerizekalı demektir. Bende pekiştirmek için url sordum.

Konu kilitlensin ve optmaster gereksiz konu açtığından banlansın. Zaten google search'den banlanırsın için rahat olsun senin.

O kadar sayfayı boşu boşuna okudum.

Forumda temizlik yapmak lazım. Gerçekten çok gereksiz insan ve konular var. Görünce uyuz oluyorum.
Bu ne şiddet, bu celal ??!
Sponsored Links