Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 3 senede kendimce yaptigim google adsense kazanc analizi
Tekil Mesaj gösterimi
  21  
Alt 23-03-2008, 16:37:01
dewadam

Alıntı:
winston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dediklerine katılıyorum..sebepleri bunlar olabilir ama ilk sebep bence türkçe siteler..yabancı sitelerde böyle hitlere böyle kazansalar isyan ederler
yani açıkçası hiç türkçe sitem blogum yok yavaş yavaş geliştiriyorum..daha yeni günde 60-70 tıklara çıkan sitelerim var ma bu tıklara kazanç 8-9 dolardan aşağıya düşmüyo ki bana göre de iyi kazanç
sana katılmadığım tek nokta var o da oturduğum yerden asgari ücretin 3-4 katı para kazanıyorum demişsin ama bence kendini hafife almışsın..sokaktan geçen ve bilgisayar yada internetten anlayan ya da siteleri olan 100 tane adama soralım 3 tanesi bu kadar kazanmıyodur..yani bence biz tamam oturarak kazanıyoruz ama hadi yapan yapsın bakalım..
konu başka yere çekmek istemiyorum ama biim yaptığımız iş azımsanmayack kadar iyi bir iş..kimse bunu iş olarak görmüyo ama ben çevremde bunun mücadelesini bile veriyorum
nefret edeiyorum öyle para mı kazanılır ne işler çeviriyosun diyen insanlardan..anlatsan bir türlü anlatmasan bir türlü

cok ılgınc ama bole ınsanlar benımde karsıma cıkıyo bır suru abılerım oldu su 2 sene ıcınde daha yenıyım bu konuda hepınız benden daha tecrubelısınız. kıme sorduysam herkes bundan 2 yıl oncesı daha ıyıydı ıyı para kazanıyoduk dıyen cok ama herkes bılınclendı artık forumlarda bıle bı takım kuruluyo o ona yayıyor bu sekılde reklam yapılıyor. kazancların dusmesı ıse bu sıte ısını bılende yapıyor bılmeyende herkese ıyı kazanclar dılıyorum.

ILoveVideo izle