Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense İngilizce Sektör Tavsiyesi
Tekil Mesaj gösterimi
  14  
Alt 21-03-2008, 16:47:21
ayna
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
aktanrikulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hiç bilmediğin bi konuda "basın" olup para mı kazanacaksın? Ya da işini adam gibi yapanların gelirine ortak mı olacaksın?

Arkadaş hem bir de değil "birkaç" site birden açacakmış. Sanırım arkanda özgün içerik çıkartacak 30 kişilik bir ekip var.

Genellikle MFA'cılara pek bulaşmıyorum ama bugün agresif bir tarafıma denk geldi sanırım...
kendi adıma konuşuyorum :

1- hiç bilmediğim bir konuda para kazanıyorum ve kazanacağım. çünkü benim o konuyu bilmiyor olmam; araştırmama, öğrenmeme ve elime geçen kaynaklarla o konuyu arayanlara rehber olmama veya en ufakta olsa yardım etmeme engel değil. bunun yanında da para kazanmayı hedefliyorum.

2- işini adam gibi yapanların gelirine ortak oluyorum, olacağım. çünkü ben de işimi adam gibi yaptığıma ve yapacağıma inanıyorum.

3- kaç tane site açacağımı sormam, izin almam gereken bir kurum mu var?

demek ki neymiş? : bilmemek değil, öğrenmemek ayıp + bilmeyip de öğrenmek istemek değil, bilmeyenlere ağzına geleni söylemek ayıp.

kendimden biliyorum yabancı içerikli şarkı sözü rekabetine girmek insanı çileden çıkartıyor. çok büyük rekabet piyasası ve tekelleri var. 1 yıldır onca uğraşıma rağmen henüz hiç bir şekilde istediğimi alamadım.

Konu ayna tarafından (21-03-2008 Saat 16:51:57 ) değiştirilmiştir..