Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Firefox Tavsiyesini Mutlaka Kullanın
Tekil Mesaj gösterimi
  26  
Alt 16-03-2008, 21:14:10
dombalak
 
Standart
Alıntı:
Alıntı
Google ürünleri için kazançlarınız aşağıdaki gibi belirlenecektir.
 • AdSense:
  • Google AdSense'e sizin tavsiyeniz üzerine kaydolan bir yayıncı, kaydolmasından itibaren 180 gün içinde ilk 5 ABD Dolarını kazandığında, size 5 ABD Doları tutarında ödeme yapılır.
  • Aynı yayıncı, kaydolmasından itibaren 180 gün içinde 100 ABD Doları kazanır ve ödeme yapılmaya uygun görülürse, size ek olarak 250 ABD Doları tutarında ödeme yapılır.
  • 180 günlük bir dönemde bize, kaydoldukları andan itibaren 180 gün içinde 100 ABD Dolarından fazla kazanan ve ödeme yapılmaya hak kazanan 25 yayıncı yönlendirebilirseniz, 2000 ABD Doları tutarında bir ikramiyeye hak kazanırsınız (ikramiyeler yılda bir defa verilmek üzere sınırlıdır).
 • Firefox artı Google Araç Çubuğu: Firefox artı Google Araç Çubuğu'na tavsiye ettiğiniz bir kullanıcı ilk kez Firefox kullandığında, kullanıcının yerleşimine bağlı olarak hesabınıza en fazla 1 ABD Doları tutarında ödeme yapılır. Size ödeme yapılabilmesi için, tavsiyede bulunduğunuz kişi daha önce Firefox kurmamış bir Windows kullanıcısı olmalıdır.
 • AdWords:
  • Bize yönlendirdiğiniz bir reklamverenin, kaydolmasından itibaren 90 gün içinde (5 ABD Doları kayıt ücretine ek olarak) 5 ABD Doları tutarındaki ilk harcamasında, size 5 ABD Doları tutarında ödeme yapılır.
  • Aynı reklamveren, kaydolmasından itibaren 90 gün içinde 100 ABD Doları tutarında harcama yaptığında, size ek olarak 40 ABD tutarında ödeme yapılır.
  • 180 günlük bir dönemde bize, kaydolmalarından itibaren 90 gün içinde her biri 100 ABD Dolarından fazla harcama yapan 20 reklamveren yönlendirebilirseniz, 600 ABD Doları tutarında bir ikramiyeye hak kazanırsınız (ikramiyeler yılda bir defa verilmek üzere sınırlıdır).
 • Pack: Pack ürününe yönlendirdiğiniz bir Windows kullanıcısı ürünü indirip kurduğunda, hesabınıza 2 ABD Dolarına kadar ödeme yapılır.
 • Checkout: Bir kullanıcı alıcı olarak kaydolup, kaydolmasını takiben 90 gün içinde Google Checkout üzerinden en az 10 ABD Doları tutarında (vergi ve kargo ücreti hariç) işlem yaptığında size 1 ABD Doları tutarında ödeme yapılır.
 • Google Apps: Bir kullanıcı Google Apps'a kaydolduğunda ve bunu takip eden dört hafta içinde bir veya daha fazla Google Apps e-posta hesabı kullanıldığında size 5 ABD Doları tutarında ödeme yapılır.
bende hala çıkıyor firefox tavsiye reklamı ve hesabımn türkiye hesabı ayrıca adsense içinde tavsiyelerin kaldırıldığı söylenmişti (hani başka biri senin refinden adsense yayıncısı olursa ilk 100 doalrı kazandığında googlenin 250 dolar ödemesi olayı varya ) oda hala panelimde aktif


Ayrıca eğer yabancı hitli siteleriniz varsa

Google Checkout
Google Apps
Google Pack

tavsiyelerindende ciddi rakamlar kazanabilirsiniz
______________________________________________________

530 609 22 xx telefondan onay almadan ticaret yapmayın
Sponsored Links