İlk Google AdSense ödemenizi almaya yaklaştığınızdan dolayı tebrik ederiz!

Size, PIN kodu olarak bilinen özel bir numara gönderdik; bunun 2-4 hafta içerisinde size ulaşacağını tahmin etmekteyiz. PIN kodunu aldığınızda hesabınızda talimatlarda belirtilen yere girmeniz gerekecektir.

İlk ödememi almak için başka ne yapmam gerek?
PIN kodunu girmenin dışında ayrıca, şu adreste belirtilen işlemleri de yaptığınızdan emin olun: Google AdSense Help Center: Payments Guide .

Ne zaman ödememi alacağım?
AdSense ödemeleri aylık olarak yapılır. Herhangi bir ayda, hesap bakiyeniz 100 doları geçerse, ödemenizi sonraki ayın sonundan önce göndereceğiz. Örneğin, bakiyeniz 100 doları Kasım ayında geçerse, size Aralık sonundan önce ödeme göndereceğiz.

Ancak, kazancınız henüz 100 dolara ulaşmadıysa, sonraki ayın kazancına aktarılacak ve birikmeye devam edecektir. Toplam kazancınız 100 doları geçtiğinde, ödemenizi sonraki ayın sonundan önce göndereceğiz. Google AdSense Help Center: When do I get paid? adresinde ödeme işlem tarihlerine ilişkin daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Kazancımı nasıl arttırabilirim?
Google AdSense Help Center adresinden optimizasyon ipuçlarına bakınız.

Ayrıca, Ödeme Demo sayfası da ödeme için gerekli şartlar ve ödeme işlemlerinin hesabınızda nasıl yer alacağı gibi konularda faydalı olabilir. Bu video Macromedia Breeze sayfasında yer almaktadır (Sadece İngilizce dilinde mevcuttur).

Diğer sorularınız için, AdSense Destek Merkezine gidiniz :
Google AdSense Help Center .

Saygılar,

Google AdSense EkibiŞeklinde bir email aldım google dan ve pin im geldi