Google AdSense'e olan ilginiz için teşekkür ederiz. Program uzmanlarımız, AdSense web sitelerini, düzenli olarak, site içeriği, rahat dolaşım, sitenin AdSense programı için sağladığı potansiyel ve kullanıcı deneyimi gibi açılardan - ama sadece bunlarla sınırlı kalmayarak - incelemektedirler.

Sitenizi inceledik ve sitenizde belirme ihtimali olan reklamların sitenizin içeriği ile doğrudan ilgili olmayacağını bulduk. Reklamlarımız, sitenizin kullanıcıları ve reklamverenler için değerli bir tecrübe sağlayamayacağı için sitenizin AdSense programı için doğru bir seçim olamayacağını anlamış bulunmaktayız.

Bu e-postayı sorularınız ile birlikte cevaplamaktan lütfen çekinmeyin. Eğer AdWords reklamları göstermek istediğiniz başka bir siteniz var ise, mesaj içinde URL'ye yer vererek bu e-postayı cevaplayabilirsiniz. Bu durumda başvurunuzu yeniden gözden geçirebiliriz. Eğer yeni site, program kurallarımız ile uyuşmakta ve AdSense programı için iyi bir seçim ise, başvurunuzu onaylayacak ve reklamları yeni site üzerinde yayınlamanıza izin vereceğiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.Arkadaşlar bu yeni mi çıktı. Ben bu gibi bi durumu daha önce hiç duymadım ???

İçeriğimde ne var anlayamadımda. Pekte özgün değil kabul ediyorum ama

site adresi:GENCMAVİ-şiir-moda-aşk-mizah-kamik - vBulletin