Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - AdSense DMCA Karşı Bildirim
Tekil Mesaj gösterimi
  6  
Alt 08-02-2008, 17:54:13
ßaron

Alıntı:
winston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım senin işini halledelim
[media]http://www.chillingeffects.org/dmca/counter512.pdf[/media]
bak bu adrese gir...orda sana bi form hazılancak..gerekli bilgileri vererek bi form hazırlanack yani..geri bildirim yapacaksın sen dmca ya..
bunu beyaz bir a4 kağıda yaz aynen..ingilizcesi iyi olan biriyle ve tanıdığın biriyle hazırla çünkü adres soyad falan da yazman gerekecek..bunu fakslayacaksın onlara..google'a değil yani..
geri bildirim yapmış olacaksın
bak bu cümle çok önemli
I will attach a list of works which have been removed or to which access has been disabled. I will include the location of each work before it was removed or access to it was disabled
neyse ingilizcen varsa zaten sorun yok..yalnız orda makaleyi kaldırmadan ki (location) linki de istiyolar galiba
neyse bunu faksla..digital point te okudum 3-5 gün içerisinde geri dönmüşler geri bildirim yapn kişiye..
neyse artık sana fax mı çekerler..mail mi atarlar...bilemeyiz
bununla google adsense başvuracaksın ve olan olacak artık
Allh kolaylık versin
bilgilendir bizi
ben de meraktan 1 saattir bunu raştırıyorum..inşallah yardımı olur
Teşekkürler Allah razı olsun vaktini ayırdığın için evet senin dediğin daha mantıklı yalnız bunların cevap vermesi geç sürerse 10 gün aşımı olacak.
Birde ne yazıkki ingilizcem yok sözlük yardımı ile birşeyler yapıyorum. o yazdığın mesajda tam olarak ne istiyor. Birde ben o makaleyi bekletmeye aldım tekrar yayınlayım mı kapalımı olsun onu çözemedim.

Alıntı:
Hard_Love Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
açıkçası şunu söylüyor. telif hakkını ihlal eden yayını kaldırın. Daha sonra önceden bu sakıncalı yayının bulunduğu linkin adresini verin. Yayından kaldırılmıştır deyin. Cevap gelecektir. Yalnız sanırım sizin gönderdiğiniz bu cevap mahkemede delil olarak kullanılabilir. Bu yüzden dürüst olun.
Bu yaptığınız karşı bildirimin gerekçesi :
Google telif hakkı sahibine diyecekki, ben bu içeriği taşıyan sitenin sahibine ulaştım ve içeriği kaldırttım. Böylece telif haklarına uyumluluğumu kanıtladım. Artık adı geçen site sahibinin belirsizliğinden dolayı sorumluluk duymayacağım.
bilgilerin için teşekkür ederim Hard love.