Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google'da ve DMOZ'da birinci sırada çıkıyorum ama Adsense'e üye olamıyorum
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 08-02-2008, 14:13:55
mturker72

Google'da ve DMOZ'da birinci sırada çıkıyorum ama Adsense'e üye olamıyorum

2000 senesinde bir site yapmıştım, Almanak Türkiye daha sonra çok uzun bir süre site ile ilgilenmedim, sitem internette çok büyük ilgi görmüş, yüzlerce ayrı yere kopyalanmış, hatta sitemdeki yazılar program haline bile getirilmiş, ayrıca Google da "almanak" veya "almanak türkiye" diye arattığınızda ilk sırada çıkıyor. Geçenlerde burada DMOZ'un önemini anlatan bir yazı okumuştum, merak edip baktım, Sosyal Bilimler/Tarih başlığı altında 2. sırada listelenmiş site, tüm bunlar çok hoşuma gitti ve siteyi tekrar geliştirmeye karar verdim ve Almanak Türkiye - Ana Sayfa adresinde yeniden düzenledim, Adsense'e başvurdum ama bana onay vermediler, büyük ihtimalle benide kopya site olarak değerlendirdi Google, Almanak Türkiye adresiinde kaldığım sürece bana bir katkısı olmıyacak, bildiğim kadarıyla yahoo'nun google gibi yayıncılar ile paylaştığı bir reklam hizmeti yok,
Site şuan bile fena sayılamıyacak bir ziyaretçi çekiyor, içeriğide gerçekten çok özgün ve geliştirmeye çok müsait, tamamen değişik bir alan. Sizce ne yapabilirim. Önerilerinizi bekliyorum
Sponsored Links