Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Kadın Sitesi için Adsense
Tekil Mesaj gösterimi
  45  
Alt 05-02-2008, 19:44:06
abilisim

Alıntı:
Haberkulesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar,arkadaşa benzer bir mail de bize geldi arkadaşlar,
''
Sayın Site Yetkilisi,
Mynet Adklik reklam sisteminde Haberkulesi.com ile çalışmayı arzu etmekteyiz. Adklik, tıklama bazlı bir reklam sistemi olup, sitenizde reklamlara yapılan her tıklama için ortalama 6 kuruş kazandırmaktadır.
Reklam örneklerini, MYNET'e Hoşgeldiniz sayfalarından görebilirsiniz.
Sitenizin içeriğiyle bağlantılı adklik reklamlarını yayınlayıp, kazanç sağlamak için aşağıdaki linkten online başvuru yapabilirsiniz.
https://adklik-adpartner.mynet.com/?page=newpublisher
İlginiz için şimdiden teşekkür ederiz.
Arzu KARABULUT
Proje Satış Uzmanı
Mynet A.Ş.
''

web sitemizde uzun zamandır adsense kullanıyoruz ve memnunuz açıkcası,sizlerden bir konuda yardım istiyorum adsense ve mynet reklamları aynı sayfada kullanılabilir mi?Benim bildiğimm kadarıyla aynı renk kodlarını kullanmadığımız takdirde adsense bakımından sorun çıkmamakta, bu bilgim doğru mudur?
Not:Sanırım tekliflerini kabul etmeyeceğim,ödeme için en az 100 ytl şartı ve ödemenin ne zaman yapılacağı konusunda net bilginin olmaması önemli eksik yönleri.

hocam hiç deneme ben demedim bu 2. gün tıklama yok kımse mynet reklamlarını tıklamıyor. alakasız reklamlar yayaınlıyor. 2 tık almıs 4 kurus vermiş. soyledikleri gibi 6 vermiyorlar.bu gece kaldırırım buyuk ihtimalle. yinede sen bilirsin istersen sende koy dene belkı gelir olur. ama bana kalırsa hiç kasma kendını bosuna yer işgali yapıyor.

HayDa aaa