Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Reklam veren mi, Google mi yoksa ben mi cıvıttım?
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 02-02-2008, 10:52:28
Gookhan

Reklam veren mi, Google mi yoksa ben mi cıvıttım?

Hergün hitleri arttırmak için oraya reklam ver, burdan link al uğraş dururken tıklamaların da artmasını bekliyor insan. İstediğine de ulaşıyor.

2 haftadır özellikle de dün karşılaştığım tablo tüm hayellerimi yıktı diyebilirim.

1-2 haftadır 70-80 tıka 2-3 dolar alıyorum. Dün ise 169 tıka 4,19 dolar aldım. Yani bir tıka ortalama 0,024792899408284023668639053254438 $ vermiş Google amca. Diyeceksiniz reklam birimi kullandın ondan öyle oldu. Hayır ne reklam birimi ne de arama birimi kullanıyorum. Sadece resim ve metin reklamları dönüyor sitelerimde.

Şimdi düşünüyorum sorun kimde?
  • Bende desem herkes aynı şeyleri yapıyor. 2 senedir nasıl bir yol izliyorsam aynısını yapıyorum.
  • Google desem. Ucuz reklamlara izin vermesinden belki suçlanabilir.
  • Reklam veren desem. O da 0,02 vermek vermek varken 0,05 niye vereyim der.
Şimdi ne edeyim? Başka bir reklam verene mi yöneleyim, Google ile irtibata geçip filtrenin kotasını arttırmasını mı isteyim, Google'ye neden böyle olduğunu mu sorayım, siteleri satıp derin bir ohh! mu çekeyim? Ne edeyim işte ikilemlere, üçlemlere bazen de dörtlemlere düşüyorum. Nacizade yorumlarınızı bekliyorum. İyi yorumlara +rep.

Gökhan
Sponsored Links