Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Reklamları Filitrelemeyin..
Tekil Mesaj gösterimi
  17  
Alt 30-01-2008, 17:45:37
DarkRhyme

Alıntı:
troy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben ziyaretçilerimi bu tür reklamlarla aldattığımı düşündüğüm için filtreliyorum artık. Ringofon ilk çıktığında çok kişinin canını yaktık hatırlıyorum. Abone olan kullanıcların en az yüzde doksanı yanlışlıkla abone oluyorlar eminim. İçerikle alaklı kısım boyalı badanalı ama, bu bir abonelik servisi kısmı olabldiğince küçük yazılmış ve gözden kaçırılmış oluyor. Ben şahsen kendime yapılmasını istemem. Gsm şirketleri bu işi yapanlara verdiği lisans/4haneli numara yada herneyse iptal ederse ve gerçekten içerik satışı sistemi olursa herşey daha güzel olur gibi. kaldı ki abonelik sistemi kullanmayan yalnızca içerik başına tahsilay yapan şirketler de bundan kötü etkileniyor. ÇEKİLİŞSİZ BEDAVA 250 Kontör, kulağa ne kadar hoş geliyor ama abone olan her 250. kişiye 250 kontör verildiği öğrenildiğinde iş işten geçmiş oluyor.
Abonelik bedeli haftalık 20 sms. 250 kişi 5000sms>10000kontör yapar. Şirketler 10000kontör kesip bunun yalnızca 250 kontörünü veriyor. %4000 karla çalışıyorlar, yani aldığının yalnızca 40ta birini kullanıcıya döndürüyorlar anlayacağınız. Ben kar marjı bu kadar yüksek olan bir sektör daha bilmiyorum. iş ortaklarına verdikleri ise 1dolar-1,5 dolar. Türkiye pazarında bir senede dolar milyoneri yaptığımız şirketler var da haberimiz yok.Ben bir kısmı boyalı reklamlarla kullanıcıyı aldatmaya yönelik reklamları artık kullanmıyorum. Belki ben de onların yerinde oturup göbeğini kaşıyan kişi olsaydım böyle konuşamazdım bilmiyorum..
Noktası virgülüne kadar katılıyorum..
Sponsored Links