Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Sorun Googlede mi Yoksa Bende mi?
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 20-01-2008, 23:27:48
HuNTeRLoRD

Alıntı:
avare71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kazançlarını yükseltmenin yolu denemeler yapmaktan geçiyor. Bu 8 siteden birini seç. O site üzerinde bir hafta belki de daha fazla bir süre denemeler yap. Kanallar oluştur. En çok tıklama alan kanal hangisi, sitenin neresine reklam koyunca tıklamalar artıyor, bunları tespit et. Bazı konularda Bağlantı Birimi iyi getiririrken bazı konularda İçerik reklamları iyi getirmektedir. Bunu kanallar oluşturarak tespit edebilirsin. Sitede çok reklam yayımlamak çok kazanç anlamına gelmez. Reklam sayısını azaltmak da işe yarayabiliyor. En az tıklanan reklamları kaldırabilirsin.
Hayırlı ve bol kazançlar
Ben o denemeleri yaptım tıklama oranları da sayfa gösterimine oranla feba değil ama benim takılı kaldığım nokta 700 tıklamaya 12$ vermesi. Yani tıklama oranıyla verdiği para oranı çok düşük geliyor.

Tüm arkadaşlara yorumları için çok tşkr ederim. Yorumlarınızın devamını bekliyorum sadece benim değil başka arkadaşların da aynı sorunu olduğu çok açık hem bana hem diğerlerine yardım ediyosunuz.. Saygılar