Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google dan Gelen Cevap
Tekil Mesaj gösterimi
  8  
Alt 05-07-2006, 06:12:53
spy_force
Üyeliği durduruldu

Merhaba ,

E-postanız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. Yoğunluktan dolayı daha önce sizinle irtibata giremediğimiz için özür dilerim.

Bizi yapmış olduğunuz tıklamalardan haberdar ettiğiniz için teşekkür ederiz. Reklamverenlerin harcamalarını yükseltme potansiyeli bulunduğu için kendi sitenizdeki reklamlara tıklamanızın yasak olduğunu lütfen unutmayın.

Herhangi bir reklama ait siteyi, içeriğini görmek amacıyla gezmek ya da bu reklamı filtre listenize eklemek isterseniz aşağıdaki adreste yer alan AdSense Önizleme Aracını kullanabilirsiniz:

https://www.google.com/adsense/previewtool

Google AdSense Önizleme Aracı, herhangi bir web sitesini gösterme görevi olan reklamların önizleme yapılabilmesini sağlayan, Windows Internet Explorer 6.x için geçerli bir sağ tuş menü eklentisidir. Önizleme Aracı üzerinden yapılan tıklamalar ve izlenimler reklamverenin hesabına etki etmemektedir. Hesabınızla ilgili geçersiz tıklama oluşma sıkıntısı olmadan ve deneme tıklamasından dolayı reklamverene yönelik masraf yaratmadan tıklama yapabilirsiniz.

Gelecekte size daha etkin olarak yardımcı olabilmemiz için lütfen bize yazarken AdSense hesabınızda kayıtlı e-posta adresinizi kullanın. Böylece sorularınıza daha hızlı yanıtlar sağlayabiliriz.

Sorularınız varsa, lütfen AdSense Destek sayfasını ziyaret edin http://www.google.com/adsense_help . Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin.

Saygılar,

Google AdSense Ekibi

Original Message Follows:
------------------------
From: "Umurcan Görür" <ugorur@gvdfl.com>
Subject: slm ben adsense kullanıcısıyım
Date: Sun, 28 May 2006 19:17:19 +0300

Benim bir sorum olacaktı
Bazen gösterilen reklamlarda benimde hoşuma gidenler oluyor ama tıklamam
yasak olduğu için korkuyorum bu bir sorun teşkil edermi

buda bana geldi ya aslında birden görünce benim mailmi hacklendi dedim
Sponsored Links