Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Bana Acaba Suprizmi Yapti
Tekil Mesaj gösterimi
  21  
Alt 14-01-2008, 19:44:11
avare71
Üyeliği durduruldu

Alıntı:
birtanemsin.net Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o kişi senin adsense tavsiye linkinden adsenseye kayıt olmuş ve 100 doları geçmiş.100 doları geçtiğinde senin hesabına 250 dolar geçiyor.Fakat karaAli 120 diyo ama ben 180 gün diye biliyorum.bu süre içinde Pın kodunu girmesi ve ödemesini EFT ile alacaksa EFT bilgilerini doğrulaması gerekiyor.bütün bunları yapıp önce kendi kazancını alıcak.o ödeme aldıktan 1 ay sonrada sen ödeme alacaksın.ama bu süre (120 veya 180 gün) içinde o kişi ödeme alamazsa sen de alamazsın.
bildiğim bu..inşallah ödeme alırsın...
Referansınızla AdSense'ye üye olan biri 180 gün içinde 100 dolar kazanmış. O kişi pinini, eft bilgilerini girmiş, ödemeyi hak etmiş ve para sizin panelinize yansımış. Bundan sonra o kişi banlansa bile o para sizindir, güle güle harcayın.

Bundan sonra böyle meblağ göremeyeceğiz, çünkü AdSense tavsiyesi ABD, Kanada, Japonya dışındaki ülkelere kapandı.

Burdan şu sonucu çıkartıyorum. Demek ki geçmişte bizim referansımızla üye olanlardan kazanmaya devam edeceğiz. Eğer öyle ise bu benim için mükemmel olacak, çün üç kişi referansımla kaydoldu ve 100e yaklaşıyorlar.