Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 100 tane site açtım kızarlarmı ?
Tekil Mesaj gösterimi
  20  
Alt 08-01-2008, 00:12:51
plesk
 
Standart
Alıntı:
avare71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başıma gelmişti zamanında. Sayısını hatırlamasam da epey vardı blogum, trafiği yüksek olan bir hayran sitesinden hit sağlıyordum bloglara. Herbiri 50,60 cent para kazanıyordu. İki üç ay devam etti, ödeme de almıştım.Bir sabah kalktığımda şöyle bir maille karşılaştım. İçeride 1500 dolara yakın para vardı.
Böyle birşey yapacaksanız eninde sonunda banlanırsınız. Ama geç ama erken. Çünkü bu tarz sitelere MFA (made for adsense) siteler diyorlar. Ve programda yazıldığı gibi sırf reklam yayımlamak için site yapmak yasaktır. Yani Gogıl diyor ki reklamımı adam gibi sayfalarda yayımla. İçeriği yüz tane bloga bölmek yerine sadece bir blogda yayımlamak daha mantıklı bana göre. Düzenli olarak günceller, backlink de alırsanız zaman içinde çok kazanmaya başlarsınız.
İlla böyle birşey yapacağım diyorsanız birkaç hesap kullanmanızı tavsiye edeceğim. Tek bir hesapla ayda 1000 dolar kazanmaya uğraşmak yerine 3 tane hesapla 300'er yüz dolar kazanırsanız daha az dikkat çeker, daha geç banlanırsınız.

ya arkadaşlar neden böyle birşey var anlamadım şimdi bi yönden saçma gibi geliyor şimdi bunun bir sınırlaması olmamalı ben sitemi kurallar çerçevesinde hile yapmadan istersem 1000 tane açarım önemli olan gerçekten insalığa yararlı bi site olması sırf para kazanıyorum diye banlarlarmı anlamadım bu olayı şimdi
______________________________________________________

Köpekler istedi diye atlar ölmez...