Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Kazancınızı Masaüstünüzden Takip Edin
Tekil Mesaj gösterimi
  18  
Alt 05-01-2008, 03:04:43
byLiLattah

Alıntı:
doronty37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha çok, yasak değil ama açık açık yasak değil diyemeyiz, onun için ne siz sorun ne biz söyleyelim gibi bir cevaba benziyor bu.

Bir bilgisayardan birden fazla hesabı kontrol etmek aynı kişinin 2 hesabı olacak anlamına gelmez ki. Ben hem kendimin hem işyerimin hesabını kontrol ediyorum, bunda kural dışı olan birşey de yok.

Ben senin dediğini anlıyorum ve katılıyorum zaten. Tamam daha açık konuşayım dedimki üniv öğrencisiyim yurttan bir arkadaşımla aynı eve çıktık tek bir adsl var iki ayrı diz üstü oda bir adsense yayıncısı bende ve çeşitli forumlarda aynı ipden girişle ilgili olumsuz şeyler duyduğumuz için ve kurallarınıza bağlı olduğumuz için önce sire sorma gereği duyduk gibi bir cümle kurdum

ve verilen cevapdan alıntı

Bu tür bir etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgi veremeyiz size ancak hesabınızdaki bir sorun durumunda bu tür etkinliklerinizde izliyoruz bu tür durumları dikkate aldığımızdan emin olabilirsiniz;

dediler

Geçen gün bir soru sordum dedimki aynı sayfada iki ayrı adsense yayıncısının kodunu kullanmak istiyorum bu kural ihlalimidir dedim. Cevap geldi hayır bu bir kural ihlali değildir.. yani net bir cevap.. ama bu soruya ise gelen cevap net değil nereye çeksen gider durumda..

Bu nedenle benim şahsi görüşüm eğer çok ama çok zor bir durumda değilseniz keyfi nedenlerle aynı ipden farklı adsense hesabına giriş yapmayın..

Bilginize,