Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google Adsense Turkiye
Tekil Mesaj gösterimi
  32  
Alt 02-01-2008, 22:30:13
eses
Üyeliği durduruldu

şunu tekrar belirtmek istiyorum, ilk mesajımda kesinlike bir dalga geçme söz konusu değildi. ama şu an bakıyorum konuda dalga geçilecek çok mesaj var. google da çalışıp burda post atan varmış vs vs. varsa vardır yoksa yoktur, bu kimi ilgilendirir ki? "biz turkler salakmiyiz" sorusu ise tamamen benim söylediğimi kasıtlı olarak yanlış anlamak, konuyu sapıtmak, Türklük duygusunu kullanarak diğer insanları yanına çekmek için yazılmış bir yazı olarak algılıyorum. o yazıya çok güzel cevaplarım vardı ama neyse dedim bende kalsın.

çeşitli yollarla iletişim kurmuş insanların yazdıklarını yazayım,

adam diyor ki kendi reklamlarıma tıkladım,hile yaptım. bir miktar parada birikti ve hala banlanmadım. önümüzdeki ay ödeme alıcam diyor. bana soruyor ki adsenseye mail çekip hesabımı gozder geçirmelerini vs sorayım mı. bende tabi tabi mailçek sor diyorum. içimden ise "vay salak vay" diyorum. sonra adam diyor ki abi mail yolladım, cevapta geldi. ne yazmışlar diyorum, hesabınız gözden geçirilmiştir, kurallara aykırı herhangi bir durum bulunanamıştır vs vs. yırttık diyor, takla atıyor. ben hala içinden "vay salak vay" diyorum. sonra ayın 20 si oluyor. adam köpürmüş. noldu diyorum. ...... çocukları beni banlamış diyor. tüh be şansın yokmuş diyorum. ve eminim ki eğer adsense telefon numarasını verseydi sadece bu adam her gün bu numarayı arar ve hesabı hakkında bilgi almak isterdi.