Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 1k üstü kazançlar korkutuyor mu ?
Tekil Mesaj gösterimi
  52  
Alt 24-12-2007, 18:09:18
KoS

Alıntı:
winston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşım ne aptallığı ne mesaj sayısının çoğalması
20-30 tane hesabın banlanmış ve sebep olarak ta bunu mu gösterdiler..
ben arkadaşlarımın sadece türk ziyaretçilerden para kazandığını söylemedim....50 bin amerikalı 30 bin alman yada ingiliz ziyaret ediyosa onlar kadar değil ama onlara yakın türklerde ziyaret ediyo...
ne yani site yapacaksın türkler fazla girmeyecek..5-10 ziyaretçi gelecek..alla alla...
site adresini boşver...flash oyun sitesi mesela..günlük hit 10 bin...2 bin türk..3 senedir yayında..aylık kazancı 1500 dolar civarında..
20-30 hesap banlatınca mı prof olunuyo..
neyse hepimiz tabiki de öğrenicez birbirimizden ama bu işin prof u diye bişey yok .
bak simdi nasıl güzelce anlattın arkadaşının sitesini peki benim yazdığım yazı ne anlama geliyor?
ben dedim ki :

* Yabancı dilde bir site yapıp,yada yabancı reklamların cogunlukla ciktigi bir sayfaya siteye türk ziyaretci veya baska yerden ziyaretci yollamak yasaktır.

Sen türkçe aşk sevgi v.s sitesine bir sekilde hosting,loan v.s reklamları çıkartıp yada içerikte kelime geciyordur cıkıyorsa ve tıklama oluyorsa kovulursun.Sebebi de basit adam adsenseye para oduyor musteri bekliyor.Turk ziyaretci girdigi zaman adam kaybediyor kazancı olmuyor cunku siteler zaten yabancı.

Yabancı bir siten var tabiki türk de girer yabancı da bu sorun teskil etmez.Zaten turklerin girdigi sayfaya cogunlukla turkce reklamlar cıkar.Ben yukarda yabancı site yapıp türk ziyaretci yollamaktan bahsediyorum.Dogal hitten bahsetmiyorum zaten.

20-30hesabım banlandı diye prof. oldugumu söylemedim.Sadece yıllarca her türlü hile yolunu denedim ve yaptım ve kazandım.Ama belirttiğim kurallar kesinlikle yasak olan şeylerdir.

Konumuz zaten tam olarak bu değil ama paylasmak istedim.Konuyu açan arkadasa da tekrar yazıyorum korkmana hic gerek yok.Hilesiz 1k ustu kazanman seni tehlikele atmaz fakat yine de için rahat olsun istiyorsan gösterimin cogaltmaya bak diyebilirim.

Svet je lep kada sanjamo