Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - çek almanya hamburgta çıktı:)
Tekil Mesaj gösterimi
  16  
Alt 15-08-2005, 14:41:05
45T
Üyeliği durduruldu

ya var ya.........isyanlardayım...
Google ındaaaa, çekinindeeee offffffffffff !!!

akbank : böyle bir çeki ilk kez görüyoruz. Citibank'a gidin. ( YTL ve döviz hesaplarım var bu şubede )

iş bankası : Biz bozarız ama 1 ay sürer + çok komisyon alınır. siz en iyisi citibanka gidin ( YTL ve döviz hesaplarım var bu şubede )

Citibank Harbiye şubesi : Bu çeki ilk kez görüyoruz. Bir saniye bekletelim sizi ( 10 dakika sonra geri döner adam ve.. ) : çeki bozarız ama şubemizde hesap açmanız lazım. olur açalım hemen dedim. en az 3 milyarlık açmanız lazım dedi. çüşşş o niye dedim. Citibank bir yatırım bankasıdır, belli limitlerimiz var cart curt dedi. ee dedim ne yapacağız şimdi? 3 milyarınızla gelin açalım dedi..
İşbankasına geri döndüm : böyle böyle dedim nasıl yaparız. ya böyle saçmalık olurmu, kendi çekleridir. mecburen bozmaları lazım. bu kurallara aykırıdır dedi. o zaman arayıp siz söyleyin dedin. adam sağolsun aradı sağı solu. bir sonuç çıkmadı.
sizi Perpa iş bankasına yollayayım. orası merkez şube. daha çabuk süreç işler dedi. aradı perpa iş bankasını. Döviz bilmem ne bölümünü. onlarda çekten bihaber. gelsin bakalım çeke dediler..

orada koptum...ya başlarım çeke de, size de..istemiyorum dedim **** yaaaa.
ter bastı yaaa ! 120 YTL için sağa sola yolluyor lavuklar. öldüm bittim ya.

ya beyler..bakın son kez soruyorum...YKB filan diyorsunuz ya hani, YKB DE hesap olması şartmıdır? yada nasıl yapılır bu çek olayı. takatim kalmadı valla