Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google çeki problem
Tekil Mesaj gösterimi
  10  
Alt 24-06-2006, 10:36:39
maniakcoder
 
Standart
merhaba arkadaşlar ayın 14ünde durumu anlatan bi mail atmıştım cevabı bugün geldi ve mutlu son parayı tekrar hesab aktaracaklar...


Alıntı:
GOOGLE ADSENSE Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba xxx,

E-postalarınız ve cevabımızı sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz. ELinize geçmiş olan çeki tahsil edemediğiniz için üzgünüm.

Ödemenizin yapılması için süreci yeniden başlattık. Çekinize ödemeyi durdurduk, bu nedenle kazançlarınız yaklaşık 15 gün içerisinde hesabınıza geri yatırılacak.

Bu işlem tamamlandığında Ödeme Geçmişi sayfanızda 'Çek durduruldu - kazançlar geri yatırıldı' satırını göreceksiniz. Bu satır ayın 15'inden önce görünürse, kazançlarınız bu ayın ödeme döngüsüne dahil edilecektir. 15'inden sonra görünürse, kazançlarınız bir sonraki ayın ödeme döngüsüne dahil edilecektir.

Ödemenizi başka bir şekilde almak üzere ödeme şeklinizi güncellemek isterseniz lütfen bunu ayın 1'i ile 15'i arasında yapın. Ödeme şeklinizi ayın 15'inden sonra güncellerseniz ödemenizi, tercih ettiğiniz şekilde alacağınızı garanti edemiyoruz.

Hesabınızı gözden geçirirken gelecek ödemelerinizi EFT yolundan alabilmek için gerekli olan bilgileri sağlamış olduğunuzu doğrulayabildim. Aynı zamande banka hesabınız için isminizi tam olarak verdiğinizi görebildim.

Size öndermek istediğim AdSense hesabınızdaki alacaklı isminizi güncellemek olacaktır. Bu işlemi başlatmak için, lütfen aşağıdaki üç sorunun da yanıtıyla birlikte bu e-postaya cevap gönderin. Bu, AdSense hesabınızın gizliliğini ve güvenliğini sağlamamıza yardımcı olacaktır.

1 - En son AdSense ödemenizin tutarı nedir?
2 - İlk olarak hangi tarihte bir sayfa gösterimi elde ettiniz?
3 - İlk gününüzde kaç sayfa gösterimi elde ettiniz?

Bu bilgileri, hesabınıza girip gelişmiş raporlarınızı kontrol ederek bulabilirsiniz.

Yanıtınızda, lütfen güncellenmiş alacaklı isminizi de bir kez daha, ileride görünmesini istediğiniz şekliyle gönderin. Yanıtınızı beklerken, ileride yapılacak ödemelerinizin güncellenmiş alacaklı isminize yapılması için hesap bilgilerinizi düzelteceğim.

Herhangi sorularınız varsa, lütfen bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağım.

Saygılar,

aaaaa
Google AdSense Ekibi
______________________________________________________

4harf .COM domainleriniz alınır
Sponsored Links