Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Oyyla.com-TürkçeFacebook !
Tekil Mesaj gösterimi
  42  
Alt 18-12-2007, 20:53:48
romeocan

İlk gördüğüm hay aklımı ben nasıl böyle bir şey akıl edemedim adama helal olsun dedim.

Arkadaşlar alemsiniz. Google zaten firefox kullanılmasını istiyor bu sitede insanları firefox kullanmaya yönlendiriyor yani bundan google niye rahatsız olsun. Google salak mı? Google niye 1$ veriyor salak mı derseniz eee adamların toolbarı ve açılış sayfası google olarak geliyor. Yükleyenler 10 kere google reklamına tıklasa zaten google parasını çıkarır üstüne günlerce tıkladığıda kar. Hem de ms'in internet tarayıcılarındakini tekelini kırar.

Yani Google her yüklettiğimiz firefoxa bizim adsense kodlarımızı yerleştirse 1$'dan çok daha fazlasını kazanırız. Aslında Google aslında uyanıklık yapıyor. 10 klik ücretimizi peşin veriyor sonra kazandığı kendine kar.

Alan razı veren razı iki tarafta uyanık iki tarafa da sevgiler yapan insan aramızdan birisi(tanımam etmem ama tanışmak isterim böyle zeki insanlarla) ne güzel yapmış eline sağlık. Eğer sizinde bildiğiniz bir yabancı dil varsa gidin adamla konuşun o dilde eklenti çıkarın firefox yükletin.

can.kucukyilmaz.org - Kişisel blogumsu.

Konu romeocan tarafından (18-12-2007 Saat 20:58:31 ) değiştirilmiştir..