Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense Hesabımı Kapatacağım
Tekil Mesaj gösterimi
  15  
Alt 17-12-2007, 17:27:24
gnydgn

Arkadaşları da demişler ya sorun sende diye, harbiden de sende yani. Ya anasayfaya baktım sadece bir adet içerik için adsense gördüm. 3 adet de bağlantı birimi var. Önce sen şu anasayfada 1 yerine 3 adet adsense içerik reklamı kullanmayı dene bence. Mesela en yukarda tatilvitrini reklamnı yerine 728x90 adsense reklamı koyabilirsin. Sanırım sığar. Sığmazsa bile 468x60 koy, farketmez. İçerik içine adsense koy yine. Ya kardeş sitende adsense araması yapıyorum. Düşün yani ben adsense arıyorum ve bulmakta zorlanıyorum, ziyaretçiler nasıl bulup tıklasınlar ki?

Mümkünse içerik içine 336x280 koyuver. Anasayfaya yukarıda da dediğim gibi 728x90 yerleştir ayrıca sol ya da sağ sütuna 160x600 boyutlarında reklam koy. Reklamları da site zemini ile aynı renk, başlıkları da linkler ile aynı renk yap. Göz o zaman günlük 15k tekile en az 250 tık alırsın. Yemek sitesi olduğundan çıkacak reklamlar boş beleş olmaz. 250x0.10 eder 25 dolar.

Kısacası iş sende bitiyor, sen reklam koymamışsın ki kendini kandırıyorsun kardeşim.
Dediklerimi uygula lütfen. Sonucu hemen alacaksın.

Saygılarımla

Not: Bu arada tekil sayın 15k değil mi? Valla o zaman bilemiyorum...

Günay Doğan | Kişisel Bi'şey