Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense OYNAY
Tekil Mesaj gösterimi
  9  
Alt 16-12-2007, 11:47:54
birtanemsin.net
 
Standart
2 saatte onaylandı.evet arkadaşlar blogger den yaptığım başvuru 2 saatte onaylandı.daha önce de normal site üzerinden başvurdum 2 günü geçmedi.
buradan https://www.blogger.com/start blog açıp adsense başvurunuzu buradan yapın.
dikkat etmeniz gerekenler :
adsense başvurusu yapmadan önce blogerde en az bi 8-10 başlığınız olsun.kendi yazmış olduğunuz veya editlemiş veya tercüme etmiş olduğunuz makaleler olabilir.yada işim hızlı olsun derseniz.internetten bir kaç konu araştırın kendinize özgü bir dille değişiklik yapın.aynı anlamda ama farklı kelimelerle bulduğunuz yazıları editleyip blogunuza konu oluşturun.8-10 konudan sonra adsense başvurunuzu yapın.
nasıl mı ?
blogunuza giriş yaptıktan sonra şablonlar başlığına tıkladığınızda alt menü olarak Adsense linki çıkar.Oraya tıkladıktan sonra adsense başvurnuzu yapabilirsiniz.büyük ihtimalle blogunuza 8-10 konu açtıysanız, 1 gün içinde kabul edilceksiniz.
dikkat etmeniz gereken önemli bi konu daha,başvurunuzu hafta sonu ve hafta içi saat 10:00 dan önce yapmayın.(tr de yaşayanlar için söylüyorum.) çünkü mesai saatleri dışında olduğu için daha sonra dikkate bile almıyorlar bu mailleri.
diğer normal siteleriniz de de yapmış olduğunuz başvurular 5 günden sonra bir cevap gelmediyse.sitenizin görüntüsünü veya içeriğini az da olsa farklılaştırarak öyle mail atınız.
inşallah sizlere yardımcı olabilmişimdir...
______________________________________________________

Bayan İç Giyim