Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - fazla tıklama tespit ettim
Tekil Mesaj gösterimi
  13  
Alt 30-11-2007, 16:06:29
marquis07
 
Standart
sonuç:

Merhaba ciğerim,

E-postanız ve bu durumla ilgili bize bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Uyarınızı dikkate aldığımızdan ve durumu yakından incelemeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Hesabınızın temiz sicilinin korumak istemenizi ve hesabınızdaki en son etkinliklere ilişkin daha fazla bilgi almak istemenizi anlıyoruz. Ancak, patentli tespit sistemlerimizi korumamız gerektiği için hesap etkinliklerinize ilişkin ayrıntıları açıklayamıyoruz.

Google'ın geçersiz tıklama etkinliklerini önlemek için yaptıklarına ilişkin sorularınız olabileceğini biliyoruz. Reklamverenlerimizin yanı sıra sizin çıkarlarınızı da korumak amacıyla uzmanlarımızın Google reklamlarındaki tıklamaları ve gösterimleri dikkatle incelediğinden emin olabilirsiniz. Bu uygulamada, Reklamverenlerin maliyetlerini veya yayıncıların kazançlarını yapay olarak artırabilen geçersiz tıklama etkinliklerini tespit etmek için tüm reklam tıklamalarının analizi otomatik sistemler ve gözle yapılan incelemeler ile yapılır. Şartlarımız ve Koşullarımız gereği, Google, hangi tıklama etkinliklerinin geçersiz olduğunu kendi başına belirler.

Son olarak, geçersiz tıklamaların yapıldığı günler için ödemelerinizde düzeltme yapabileceğimizi bildirmek isteriz. Bu, AdSense programının bütünlüğünü korumamızı ve geçersiz etkinlikler için reklamverenleri gerektiği gibi alacaklandırmamızı kolaylaştırmaktadır.

İşbirliğiniz için teşekkür ederim. Gelecekte birlikte çalışmayı ümit ediyoruz.
______________________________________________________

www.antalyawebsite.com