Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Adsense hakkında
Tekil Mesaj gösterimi
  2  
Alt 29-11-2007, 10:37:42
gencprens
 
Standart
Bir defasında blogspottan site açıyordum şablonu kurcalarken yanlışlıkla adsense başvuru işlemlerine girmiştim mailime onay linki gönderdi bende tıkladım, neyse ertesi gün baktım onaylandı msjı geldi, üstelik ben o blogspottaki alana e,rotik hikayeler ekliyecektim tabi o mail adresim, ismim herşey farklı adsense kullanmak için yapmadım adsense kod alanın belki exoclick reklamı yerleştiririm diye ugraşıyordum

Şunu deneyebilirsin, sıfır bir gmail hesabı ile bir blogspot aç öyle başvuru yap yeni bir adres vs. olduğu için kabul olma ihtimali yüksektir. Ayrıca bir isim adsenseden banlandıysa o ismin tekrar hesap açma hakkı kalmıyor, yakın bir akrabanız üzerine hesap açabilirsiniz.

konu dışı: blogspotta bazı arkadaşalr diyorki sitem indexlenmiyor, evet benimde açtığım birkaç site indexlenmedi, nedenini biraz araştırdım ve şöyle bir sonuç çıktı:

Bir gmail hesabı ile birden fazla blog varsa (10-15 tane) son açılan sitelerin daha yavaş indexlendiğini anladım. Deneme amaçlı bir mail hesabı açtım sonra bir blog oluşturdum birkaç edit konu ekledim bir gün sürmedi indexledi (bunu sadece deneyerek buldum, ne kadar gerçek denemesi size kalmış )
______________________________________________________

Alacağın olsun @radmin üye olduğumda SSK yapsaydın Emekliydim şimdi.

Konu gencprens tarafından (29-11-2007 Saat 10:44:16 ) değiştirilmiştir..