Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Facebook u da hallettik
Tekil Mesaj gösterimi
  40  
Alt 28-11-2007, 17:57:46
sesar

Arkadaşlar Hilesiz Hurdasız Yazdık yine de yaranamadık

Yorumlara ve kişilere karşı hiçbirşey söylememe gerek yok. Banlayın demiş bi de . Belki de banlanmışımdır uzun süredir r10 a giremiyordum

Bakın Facebook un ne kadar büyük bir oluşum olduğunu anlatmama gerek yok herhalde.Ayrıca öyle ya da böyle bağımlılık yaptığı da bir gerçek.

Yani diyeceğim şudur ki aklını çalıştıran 40 $ da kazanır 40000$ da kazanır.
Çünkü açacağınız bir Grupla kitlelere ulaşabilir, ürünlerinizi reklam yoluyla kazanabilirsiniz.
Ya da APP oluşturup Adsense, ringofon vs reklamınızı koyarsınız. Barınız varsa PArtiler düzenleyebilirsiniz. Bunlar aklımda kalanlar.

Yani Facebook milyonlarca kişinin okuduğu bir gazete gibi. Reklam veriyorsunuz geri dönüşüm sağlıyorsunuz.Uygulama yapıyorsunuz Para kazanıyorsunuz. vs vs vs

Bunların hiçbiri hile değildir.Aksine çok temiz bir para kazanma yoludur. Şimdiki hedefim %100 anlaşmaya varmamamıza rağmen kampanya ile Host satışı sağlamak.

Ben de bu arada 35$ olan kazancımı 60$ a çıkardım.Fakat emin olun çok büyük paralar kazanmak için sadece biraz düşünmek kalıyor. Çünkü orada herkes var, halk var.7-77 arası bir kesim var.

Facebook = Eğlence Adı Altında FBI, CIA ve $$$$$

Buna rağmen kullanıyorum ben de

HTML-Kodu:
Bir webmaster html tagler kadar hayatı ve ticareti de öğrenmelidir.