Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google'a Mail Yağdıralım - Sıktı bu spam reklamlar
Tekil Mesaj gösterimi
  41  
Alt 10-11-2007, 19:54:33
netevren

Alıntı:
account1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dikkat et yazdıklarına düzenbaz felan demişsin
İstediğin yere şikayet et. Google Yıl Başına kadar bu hesapları çatır çatır işletecek.
Ziyaretçiye farklı domain gösterip farklı bir yere link verip onu yanıltmak ve bundan kar elde etmek düzenbazlıktır. Normal yollardan da para kazanabilirsiniz ama haklısınız kolay olmuyor o kadar değil mi? Bir şeyin engellenmemiş olması onun ahlaka aykırı olmadığını göstermez. Ayrıca bu başlıkta yine defalarca belirttim desteklemeyen yazmasın diye. Anlamıyorsunuz çok garip Karşılık verme durumunda hissetmeniz daha garip. Google işletecek madem çatır çatır neden burda bir tartışma yaratma ihtiyacı duydunuz anlamadım?

Google maillerimize ne yanıt vercek diye düşünmüyorum. Ben sadece sitelerimizin bu siteler tarafından sömürülmesini istemiyorum ve bununla ilgili şikayetimi google'a bildireceğim. Benim gibi düşünen arkadaşların da bunu yapması için bu başlığı açtım. Çıkıp kabul eder, etmez, hakkımız zaten sömürmek filan gibi mesajlar yazmanız için değil! Anlayın artık...

Söylediğim düzenbaz lafını alınacaklar da üstüne alınsın. Kimseden lafımı esirgemiyorum

Sorunları, o sorunları yarattığınız düşünce düzleminde durarak çözemezsiniz.