Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Google'a Mail Yağdıralım - Sıktı bu spam reklamlar
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 08-11-2007, 22:23:19
netevren
 
Angry

Google'a Mail Yağdıralım - Sıktı bu spam reklamlar

Merhaba arkadaşlar.
Hepimizin farkettiği gibi adsensede artık nerde alakasız içerik var, onlar geliyor. Tıklama başı eskiden 5-10 cent alırken şimdi 1-2 centin üzerine çıkmıyor. İçerikle ilgili derseniz eskiden de içerik aynıydı. Bu ringofon reklamları sahte domainler vs google bunları nasıl kabul ediyor?
Adwordsle ilgili bi mail gelmişti bana herkese 1 aylık 100 YTL deneme kampanyası yapmışlardı. Acaba bu spam sitelerin kaynağı bu mu ? Bence google minimum reklam ücretine bi ayarlama yapmalı. Ayrıca reklam veren sitelerde de dmozda davrandığı gibi seçici davranmalı. Adwords kullanıcıları sevincek diye adsense yayıncılarını bezdirmenin anlamı yok! Ayrıca adsensein en güzel özelliği içerikle ilgili reklamlar getirmesiydi. Şimdi aşk,sevgi vs geçmeyen bir sitede "Aşk Testi" "Kim daha çok seviyor? Sen mi? O mu?" filan gibi saçma sapan reklamların gelmesi adsensein cazibesini yitirdiğini göstermez mi?
Google "Divriği" aramasında kumanda reklamı çıkıyor artık. Sponsor bağlantılarda. Googleın bundan haberi mi yok? Yoksa göz mü yumuyor?
Google'a bu spam siteleri şikayet edelim. Ben diyorum ki gelin hepimiz adsense-tr@google.com adresine mail yağdıralım. Aynı dertten yakınan herkes 1 tane yazsa yeter...
Ayrıca bunu uygulamak isteyen arkadaşlar bu başlık altında fikirlerini belirtsinler.
YETER ARTIK!
______________________________________________________

Sorunları, o sorunları yarattığınız düşünce düzleminde durarak çözemezsiniz.

Konu netevren tarafından (09-11-2007 Saat 16:02:56 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links