[email protected] a attığım maile cevap geldi..

Alıntı
Merhaba Vedat,

E-postanız için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz arkaplanın örneğini göremedim fakat sizi www.google.com/adsense/policies adresine yönlendirmekten memnuniyet duyarım. Burada bahsedilen program kurallarımıza aykırı bir yerleşim yapmadığınız takdirde sayfanız kurallarımıza uyumlu olacaktır. Ayrıca aşağıdaki bilgileri incelemenizi tavsiye ederim:

Yayıncılar, Google reklamlarını, (komşu içeriği reklamlara benzer şekilde biçimlendirerek ya da reklamları oyun ya da forum başlığı biçiminde oluşturarak) reklamları maskeleyecek tarzda yerleştiremezler.
Ek olarak, yayıncılar, belli resimleri sitelerinde görüntülenen reklamlarla ilişkilendiremezler. Bu tür bir uygulama, kullanıcıları, resimlerin reklamverenin sunduğu ürün ve hizmetlerle doğrudan bir ilişkisi olduğu izlenimini doğurarak yanıltabilir.

Diğer sorularınız için AdSense Yardım Forumu'na sorunuzu yazabilir ( AdSense Yardım Forumu | Google Groups ), AdSense Blog’unu (http://adsense-tr.blogspot.com?utm_source=txft/) veya AdSense Destek sayfasını ziyaret edebilirsiniz ( https://www.google.com/support/adsense?hl=tr ). Sorularınıza uygun cevabı bulamazsanız, bu e-postaya cevap göndermekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılar,

Meltem
Google AdSense Ekibi


Google Ireland Ltd.

Gordon House
Barrow Street
Dublin 4
Ireland

Registered in Dublin, Ireland
Registration Number: 368047

Original Message Follows:
------------------------
From: "Vedat Mahir YILMAZ" <[email protected]>
Subject: Adsense Arka Planı Optimize Etmek ?
Date: Mon, 5 Nov 2007 18:30:07 +0200


Merhaba

şöyle arkaplanlar ile adsenseyi sayfamda gösterebilirmiyim ?

http://bp2.blogger.com/_Y-kfGZLwqOc/...1600/ads13.PNG

iyi çalışmalar