Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Blogger İle .com Domain Arasında Fark Var Mı?
Tekil Mesaj gösterimi
  7  
Alt 11-01-2017, 21:00:55
eticaretyazilim

Alıntı:
guven5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güncel içerik girdiniz ve domain authority tabiki rol oynar, diyelimki güncel bir yazı girdiniz oyun haberi yada anlık haber, bu durumda itibar degeri yüksek sitelerle yarışacaksınız demektir, ama öyle bir yazı yazdınızki (sağlam döktürdünüz) google çok sevdi ve ilk sıraya sizi koydu ama her durumda itibar değeri yuksek bir domain ile aynı kalitede bir içerik girdiginizde tabiki sizin önünüzde yer alır.

Gelelim benim dünyama, ana kelimelerde ilk 3 sayfada bloger'in esamesi bile okumuyor, blog sayfalarini anca yan anahtar kelimelerde ilk sayfada kendine yer buluyor, bunun sebebi ise yüksek rekabet. Daha ilginç bir örnek vermek gerekirse, kazara dünyaca ünlü bir ekonomi portalinda yaptigim paylaşım bütün rakipleri buldozer gibi ezip en tepeye oturmuştu. Tabi konu dışı oldugu icin aynı hızda silindi.

Bu söylediklerim kendime ait bir gözlem olup, blog için çok daha fazla emek vermek gerektigi sonucunu çıkarabilirsiniz.
hocam hakkaten haklısın benim de gözlemim blogspot yan kelimelerde üst sıralarda yer alıyor. Ciddi bir proje hedefleniyorsa domainin şart olduğu kanaatine vardım

Alıntı:
MusLumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Google; blogspot'a, ilk zamanlarda kıyak geçiyor.

Sıfırdan kurulan bir site ile; sıfırdan kurulan blogger sitesini baz alırsak, tabi ki de blogspot önde olacaktır.

Domain'e harcadığınız emeğin aynısını blogspot'a uygularsanız sonuç

Blogger > Domain olacaktır.
Alıntı:
Zamir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
domain şart adsensete blogspot'un birsürü ülke uzantısını girmek zor oluyor. Ayrıca domain ziyaretçi açısından da önemli. Bazıları blogspot diye hemen cıkabiliyor.
yorumlarınız için çok teşekkürler ciddi projeler için domain şart bunun kanaatine vardım. Blogspot'a verdiğim emeği domain siteye versem şimdi günde 1K ziyaretçim olmuştu.

Bu Paravan Sistem İle İstediğiniz Kelimede Kolayca Yükselin!