Merhaba Arkadaşlar;
İsmim Hatice 3 yıldır makale yazarlığı ve içerik temini ile ilgileniyorum. Geçen süreç içerisinde her türlü makale yazdım. İki yıl öncesinde aile havasında bir ekip kurdum. Ekip arkadaşlarım ile istek üzerine makaleler temin ediyoruz. Kaliteli ve özgün içerik olarak istenilen makale sayısını kısa sürede şahsınıza iletebiliriz. Birçok referansımız ve yazı arşivimiz mevcut bulunuyor. İstenilmesi durumunda sizlere örnek makale gönderebiliriz.
Makale yazımı esnasında birkaç siteden araştırma yapılarak, kendi cümlelerimizi kurarak makaleleri yazıyoruz. Makalede istendiği taktirde resim kullanılmaktadır.
Makale Yazım Kurallarımız
• Makale seo kurallarına uygun başlıklar atılacaktır.
• Makale içerisinde en az 2 anahtar kelimeden başlayıp kelime sayısına göre anahtar kelime belirlenir.
• % 100 özgünlük kontrolünden geçirilerek gönderilecektir.
• Makalede h1,h2,h3 kuralı uygulanır.
• Anahtar kelimeler bold olarak yazılacaktır.
• Makale World belgesinde yazılıp, yazılan başlık, World başlığına atılır.
• Kelime sayısını belirtmek adına World başlığına kelime sayısı belirlenir.
• Makalede bol başlık, alt başlık ve maddeleme işareti kullanılarak yazılır.
İletişim
Detaylı görüşmek için bana mail, skype, üzerinden ulaşabilirsiniz.
Mail: [email protected]
Skype İsmi: Hatice Kopargil,
Ödeme Seçenekleri
• Halk Bankası (banka havalesi)
• Finans Bankası (banka havalesi)
• Enpara Hesabı

Makale Ücretleri

100 kelimesi 1.25 kuruş
200 kelimesi 2.50 kuruş
300 kelimesi 3,75 kuruş
400 kelimesi 5,00
ve katları uygulama yapılmaktadır.

GktgOlmz adlı üyeden alıntı
1 adet referans makale alındı. Gayet başarılı verilen konu ile alakası güzel. Ön araştırmadan geçirilerek laf uzatmadan hakkıyla yazılmış bir makale. Tekrardan kendilerine teşekkür ederim.

http://www.gktgolmz.com/2016/11/29/a...-kazanmak.html
aliarbak adlı üyeden alıntı
2 adet akademik makale yazdırıldı. Beklediğimin çok üstünde, kaliteli ve hızlı hizmet verdiler. Gereken tarihten çok önce teslim aldım.

Çok teşekkür ederim.