Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Android Uygulamalarınız Yapılır[Webview|Native|Reskin]
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 28-11-2016, 00:03:53
AwoApp

Android Uygulamalarınız Yapılır[Webview|Native|Reskin]

İLETİŞİM
Site İçinden Pm Gönderebilirsiniz veya awoapp.iletisim@gmail.com mail atabilirsiniz.
Twitter

30₺'lik Paket
-Tam Sayfa Webview
-Splash Ekran
-Sürükle Bırak Yenile
-Anlık internet Kontrolü
-İnternet bağlantısı kesilirse boş sayfa gözükmez ve bizim özel olarak hazırladığımız sayfa gösterilir.

50₺'lik Paket

-Tam Sayfa Webview
-Splash Ekran
-Sürükle Bırak Yenile
-Anlık internet Kontrolü
-İnternet bağlantısı kesilirse boş sayfa gözükmez ve bizim özel olarak hazırladığımız sayfa gösterilir.
-Geri Gel Butonu
-Paylaş Butonu. Kullanıcılar Web sayfanızın linki ve konu başlığının paylaşabilirler.
-Admob Reklam Eklentisi. Banner ve geçiş reklamı ekleyebiliriz.
-One Signal Üzerinden Bildirim Gönderme. Bildirimleri Resimli Veya Resimsiz Yollayabilirsiniz. İsterseniz Kullanıcılara Bildirim Aracılığıyla Urlde yollayabilirsiniz.
-Kullanıcılar Uygulamanızdan Çıkmak İstediğinde Uyarı Verir. Çıkmak istiyor musunuz diye mesaj gösterilir.
-Progress Dialog ile Kullanıcılar Sayfayı Yüklerken Bilgilendirilir. Progres Dialogun Rengi Web Sayfanıza Göre Belirlenir.
-Toolbar Rengi ve Genişliği Sitenize Göre Belirlenir.

150₺'lik Paket

-Tam Sayfa Webview
-Splash Ekran
-Sürükle Bırak Yenile
-Anlık internet Kontrolü
-Geri Gel Butonu
-Paylaş Butonu. Kullanıcılar Web sayfanızın linki ve konu başlığının paylaşabilirler.
-Admob Reklam Eklentisi. Banner ve geçiş reklamı ekleyebiliriz.
-One Signal Üzerinden Bildirim Gönderme. Bildirimleri Resimli Veya Resimsiz Yollayabilirsiniz. İsterseniz Kullanıcılara Bildirim Aracılığıyla Urlde yollayabilirsiniz.
-Kullanıcılar Uygulamanızdan Çıkmak İstediğinde Uyarı Verir. Çıkmak istiyor musunuz diye mesaj gösterilir.
-Progress Dialog ile Kullanıcılar Sayfayı Yüklerken Bilgilendirilir. Progres Dialogun Rengi Web Sayfanıza Göre Belirlenir.
-Toolbar Rengi ve Genişliği Sitenize Göre Belirlenir.
-navigation drawer(yandan açılır menü) eklenir.
-Yandan Açılır Menüde Kategoriler bulunur. En altta Sosyal Medya Bağlantıları Eklenir.
-Web Sitenizdeki Videoları Sorunsuz Oynatır.
-Web Sitenizde(varsa) Yükleme/Upload İşlemlerini Yapabilirsiniz.
-Web Sitenizde(varsa) İndirme/Download İşlemlerini Yapabilirsiniz.

İstediğiniz Uygulama Bunlardan Hiçbiri Değilse ve Farklı Bir Paket İstiyorsanız Pm Atabilir veya Mail Yoluyla Ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışırız?

Almak istediğiniz paketi seçersiniz ve bana sadece 512*512 boyutlarında web sitenizin logosunu ve web sitenizin urlsini iletirsiniz. Ben uygulamayı hazırlayıp demosunu sizinle paylaşırım. Uygulamayı test edip onayladıktan sonra ödemeyi yaparsınız ve bende size uygulamanın imzalanmış APK'sını veririm.
Webview dışındaki uygulama teklifleriniz için(Oyun hariç) Pm atabilir veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

ÖDEME

Ziraat Bankası

Alıntı:
cwlerde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cuma günü bir uygulama yaptırmak istedim, konuyu gördüm arkadaşa yazdım anında dönüş yaptı. Anlaştık ve detayları verdim, tüm detay ve ek isteklerime dikkat ederek sabırla hafta sonu boyunca istediğim şekilde bir uygulama çıkardı.Sürecin her aşamasında test etmem için ve detay kaçırmamam için beni haberdar edip bilgilendirdi. Pazar akşam yayına aldık.

Bugün uygulamam dışında Android konusunda merak ettiğim sorularım ve isteklerim oldu. İşini teslim etmiş olmasına rağmen detayıyla anlatan cevap veren ilgili bir arkadaşım oldu.

Uygulama yaptırmayı düşünen arkadaşlara gözü kapalı iş yaptıracaklarını hatırlatır, tavsiye ederim..
Alıntı:
akvarist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sitemin mobil uygulamasını yaptırdım. Sağolsun her türlü ihtiyaca karşılık verdi. Team ile bilgisayarıma bağlanıp bütün işlemleri kendisi yaptı.
Teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum...
Alıntı:
yahyaaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel çalışan bir arkadaş. Uygulama ile ilgili farklı ihtiyaçlarımıza da anında cevap verdi. Teşekkür ederim.
Alıntı:
CML166 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uygulama yaptırılmıştır çok memnun kaldım iyi ve yardımcı bir arkadaş
Alıntı:
kerom1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
50 tllik paket satın aldım gayet ilgili davrandı. Sorunsuz şekilde ürün teslim edildi. Teşekkürler

Alıntı:
Zarif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşa bir adet iş yaptırıldı Gayet ilgili ve sabırlı bir arkadaş,Verdiği hizmetten Memnun Kaldık.

Alıntı:
hakantopuzoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir adet çalışma yaptırıldı, ilgili bir arkadaş. Çok teşekkür ediyorum.

Alıntı:
ulas1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sorunsuz alışveriş yapıldı.arkadaşa ilgisinden dolayı teşekkürler
Alıntı:
NDemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadasi kesinlikle tavsiye ederim cok temiz calisiyor ve güvenilir.
Alıntı:
Demiroglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendisi ile android uygulamada çalışma fırsatımız oldu. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Konu AwoApp tarafından (08-03-2017 Saat 02:34:56 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Edit:İmla
Sponsored Links