Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - 5700 TL / 4500TL+ / 3800TL+ Gelirli Hazır Hesaplar AdMob Uygulama/Oyun hesapları satılık.
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 06-10-2016, 20:17:59
sonokey
Mobil Teknolojiler.

5700 TL / 4500TL+ / 3800TL+ Gelirli Hazır Hesaplar AdMob Uygulama/Oyun hesapları satılık.

Hazır Hesap! Kazançlı Mobil Uygulama & Oyun Satışı Konusuna Hoşgeldiniz!
(PAKET SATIŞ KONUSU DEĞİLDİR, HAZIR HESAP SATIŞI KONUSUDUR!) Yalnızca Skype Adresi: R10sonokey üzerinden hizmet verilmektedir PM atmayın Lütfen Skype ekleyin

Yalnızca ciddi alıcılar Skype: R10sonokey veya P.M. ile dönüş yaparlarsa sevinirim skype adresim: r10sonokey

Detayları P.M., Skype üzerinden görüşebiliriz, Telefondan aramayın unutmayın ki söz uçar, yazı kalır yalnızca skypedan ekleyin skype yoksa e-posta atabilirsiniz veya www.mobilure.com/register.php kayıt olup destek talebi açabilirsiniz.

Tüm satışlarım da fatura isteseniz de, istemeseniz de kesiyorum! Vergi vatandaşlık görevidir.

Nasıl satıyorum? Pinli AdSense satışı falan yapmıyorum yalnış anlaşılmasın komple sizin adınıza sıfırdan AdMob hesabı veriyorum (veya varsa Pinli & Pinsiz AdSenseniz üzerinden AdMob alıp size transfer yapıyorum) dilerseniz +ek ücretle uygulamaların kaynak kodlarını verebiliyorum isterseniz oyunları da ek ücretle satın alabilirsiniz. Tüm uygulama ve oyunlarım: (multiple lisans ve telifsizdir)

AdMob/AdSense hesabını adınıza alıp veriyorum (Pinli AdSense satışı yapmıyorum komple uygulamanın kazançlı hesabını sıfırdan adınıza hazırlayıp veriyorum)

Neden satıyorum? Hesapları satma sebebime gelince kendimce mükemmel olduğunu düşündüğüm bir mobil oyun ve proje üzerin de çalışıyorum sürekli yazılım ve reklam harcamaları yapmaktayım bu nedenle yatırımıma finans ihtiyacımdan dolayı hesapları çok, çok cüzi rakamlara satıyorum uygulama veya oyunlarım acil satılık değildir! satılmasa da olur diyebileceğim düzenli ödeme alan hesaplardır bu nedenle pazarlık teklif etmeyiniz lütfen çok rica ediyorum bu hesapları bu gelirlere getirene kadar binlerce lira para ve emek harcıyorum.

Kimlere sattım? (Ref.)

@Gurul - Aylık 1500-2000 TL gelirli hesap sattım.

@Cheyenne - Aylık 800-1000 TL gelirli hesap sattım.

http://www.mobilure.com/register.php - üzerinden kurumsal internet siteme kayıt olarak destek & yardım talebi oluşturabilir veya sorularınızı iletebilirsiniz ekstrem durumlar olmadıkça ve e-posta adresinizi doğru bir şekil de girip onayladıysanız asgari 8 azami 24 saat içerisin de yanıt verilir.

Hazır Kazançlı Uygulamaların Son 1 Aylık Gelirleri.

Hesap 0:
Günlük 65 - 70 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Hesap 1:
Günlük 85 - 90 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Hesap 2: (Forum dışından bir arkadaşımıza satılmıştır)
Günlük 135 - 140 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Hesap 3: (Satıldı)

Günlük 115 - 120 TL- İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Hesap 4:

Günlük 15 - 20 TL - "hesap satıldı" @ekrm > adlı forumdaşımız tarafından alındı.

Hesap 5: (Satıldı)

Günlük 139 - 140 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Hesap 6 - Satıldı

Günlük 113 - 120 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Skype adresim: r10sonokey

Hesap 8 - Satıldı

Günlük 280 - 300 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Hesap 9:

Günlük 50 - 60 TL - İstenilen fiyat (skype ekleyebilirsiniz "r10sonokey")

Alt segment günlük 10 TL / 35 TL arası hesaplar (YENİ!)

Hesap 17:

Hesap 18:

Hesap 19:

Hesap 20:

İzmir de olmanız halin de görüşmeye gelmeden 2 gün önce durumlarımın müsaitliğine göre randevu alabilirsiniz yüz, yüze satış gerçekleştirebileceğim satışlardır hesaplarım temizdir en yenisi 2 aylık ödeme almış hesaplardır fakat AdSense satmak yasak olduğu için sıfırdan tüm kullanıcılarıyla adınıza taşıyacağım buna göre sizin de AdSense ile kötü bir maziniz olmamalıdır.

Hesaplarda ki oyunlar re-skin / özgün şeklindedir, uygulamalar ise klon mantığında kimisi nicelikten. kimisi nitelikten kazanmaktadır buna göre çalışmayan uygulama (nicelikli) dahi olsa indirmeden, trafikten kazandırır nitelikli ise adı üzerinde niteliği olduğu için gelir getirir bunları en başından bilmenizi isterim.

Benimle ticaret yapan veya yapmayı düşünen benden uygulama almış, alacak herkes aşağıda ki şartları koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır hukuki yada forum içi doğabilecek tüm sorunlar da bu maddeleri kabul ederek iş almış olduğunuzu unutmayın 7 punto dikkat yazıyorum kelime oyunu yoktur neyse açık, açık belirtiyorum siz de bunu bilerek iş alıyorsunuz bu şartları kabul edip sonradan şikayet açmanız durumun da ben de kendimi bu şartlar üzerinden savunurum ona göre ticaret yapalım tadımız kaçmasın lütfen düşman değil, dost kazanmaya bakalım.

Garanti ve İade Politikası İlgili URL'de ki gibidir: http://www.mobilure.com/satis-sozles...-sartlari.html ayrıca ek detayları da aşağı da belirttim

OKUMADAN HESAP SATIN ALMAYIN!

- Satın almış olduğunuz hesaplar için faturanız hazırlanır ardından tarafınıza yollanır faturamı aldım teyidinizin ardından süre başlar tarafınıza "asgari" 14-21 "iş günü" içerisin de uygulamalarınız transfer edilir transfer sürecin de her şey adınıza sıfırdan yapılır kullanıcılar sıfırdan aktarılır (kullanıcıların tamamının size yansıması ve tamamlanması bir ay kadar süreyi bulur 21 günlük sürece dahil değildir kullanıcı transferi için süreç google ve kullanıcılara bağlıdır), +yorum, yıldız hediyesi ile hesaplar teslim edilir bu süre içerisin de faturasını ve sözleşmesini alıp teyidini verenlerden 21 iş günününsonun da max. +15 iş günü süre almaktayım bu sürelerin sonun da "benden kaynaklı sebeplerle" "uygulama transferi" gerçekleşmeyen kişiler veya varsa direkt olarak iade talebin de bulunabilir iade için asgari süre 45 - 90 "iş günüdür" her iadeden -%18 K.D.V. alınmış kazanç veya yapılmış masrafların bedelini bakiyeden düşerim..

Her türlü anlaşmazlık halin de aşağıda ki hizmet sözleşmesinde ki şartları geçerli sayarım;

http://www.mobilure.com/satis-sozles...-sartlari.html

- Gelirler size yansımaya başladığı günden itibaren AdSense & AdMob hesabının tüm sorumluluğu çalınması, kapanması veya herhangi bir sebeple(banlanması) durumunda size aittir bu tür durumlar da bir defaya mahsus size başka hesap yaparız ancak hiç bir şekil de ücret geri iade yapılmaz.

- Hesap satın alırken ödemiş olduğunuz ücret bedelini "yatırım bedeli" kurtaramadan hesabın başına bir iş geldiği taktir de iyi niyetim ve ticaret ahlâkıma istinaden (çalınma, kapanma, dev sorunu, ban v.b.) her türlü sorun halin de yanlızca bir defaya mahsus iş yoğunluma göre asgari 30 iş günü ek süre alarak isteğe göre üç aşağı, beş yukarı benzer uygulama hesabı verebilirim bu hesabın da başına bir şey geldiği taktir de sorumluluk almam, geri iade veremem çünkü ben de bu hesaplara reklam masrafı yaptım bir de üzerine iade vererek zarar etmek istemem.

- Elimde ki hesapları görmek için anlaştığımız da kapora tutarını ödeyenler beğenmedim, vazgeçtim gibi hiç bir bahane ile kaporayı geri iade talebin de bulunamaz kapora, hizmet veya taşınır, taşınmaz mal (emlak) almak için gereken toplam maddi bedel tutarının ödemesi için geçici süreli satışa açık kurumu kapalı bir şekilde kapora veren kişiye rezerve etme işlemi için yapılan ön ödemeye verilen genel addır.

- Her yatırımın riskleri vardır bunları tartışır, konuşuruz isterseniz hesabı alırsınız hesaplar satmasam da olur diyebileceğim kadar güzel geliri olan düzenli ödemeler aldığım hesaplardır bu uygulamaları oyun sektörüne yüklü bir bütçe ile gireceğim ve yeni oyun projelerime finans sağlamak istediğim için satıyorum ben bu gelirlere getirene kadar sürekli reklam ve çalışmalar yaptım üzerin de emeğim var.

- Anahtar kelimeleri öğrenip iade isteyen kişiler oldu bu düşüncede ki şahıslar kendini boşuna yormasın uygulama url vermiyorum ayrıca yatırımı çıkartamadım, adsense hesabım banlandı, gelirler düştü, alırken gördüğüm gelir tablosuna yaklaşamadı vesaire gibi sorunlarla paramı geri ver falan diyecek kişiler şunu bilerek iş alsın "İADE GARANTİSİ KESİNLİKLE YOKTUR" hiç bir şekil de iade verilmez bunu bilerek hesap satın aldığınızı Lütfen unutmayın sonuçta bir yatırım yapıyorsunuz ve çok cüzi fiyatlara satın alıyorsunuz zarar da edebilirsiniz, belirtilen gelirlere hiç ulaşmayabilir de veya yıllarca kâr da sağlayabilirsiniz mobil sektör geleceğin sektörüdür! bu tür durumlar da kesinlikle iade yoktur

Lütfen dikkat; Yukarıda ki şartları koşulsuz kabul ederek hesap satın alıyorsunuz doğabilecek hiç bir problemden ne ben, ne forum yönetimi, ne de ticaret mahkemeleri sorumludur bu sorumlulukları bilerek ve hiç bir şekil de ücret iadesi yapılmayacağını kabul ederek iş aldığınızı unutmayın.

Yukarıda ki koşul, süre ve şartları her türlü durum da tek taraflı şekil de değiştirebileceğimi unutmayın bu maddeler ileri de doğabilecek yasal sorunlardan dolayı benim ve sizin haklarınızı korumak için yazılmıştır bunları en başından bilerek iş alın sonrasında kimse zarar görmesin ve mağdur olmasın.

Çok teşekkür ederim,

Saygılar, Selamlar..

Lütfen soru ve sorunlarınız için özel mesaj ile ulaşınız.

Konu sonokey tarafından (16-02-2017 Saat 14:39:39 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links