Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Alış Sürekli Otomobil Makalesi Alınacak. Başlıklar Hazır
Tekil Mesaj gösterimi
  2  
Alt 15-09-2016, 12:33:09
Aymtema

Alıntı:
cadde25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İletişime geçmeden önce okuyun ve ASLA PM ATMAYIN

Daha önce otomobil makaleleri için sürekli çalışacak birkaç kişiyle anlaştım. Fakat ne hikmetse kendileri iki siparişte işi yanlış noktalara çekip 300 kelimelik makalelerde başlıktaki minimum 3 kelimelik anahtar kelimeyi alıp yazı içinde 13-14 defa geçirerek yazı şişiriyor. Toplu alım yaptığım içinde kontrol edilmediklerini zannediyorlar. Ayrıca konuyla alakasız saçma sapan yazanlarda oldu.

Bahsettiğim durumdan canım çok yandığı için her konuda yazdığını iddia eden ŞAHISLAR SAKIN İLETİŞİME GEÇMESİN.

Geçelim siparişin detaylarına

*Alacağım makaleler 250-350 kelime aralığında olacak ve sürekli çalışacağım bir arkadaş arıyorum.
*Konu ile alakasız içerik hazırlayıp hem paramı hemde zamanımı çalanları rapor edeceğim. Emek veriyoruz, karşılığını almak istiyorum.
*Başlıkları ben vereceğim.
*Konu başlıklarını ilgili forumlarda aratarak rahatça makale yazabileceksiniz. Absürt başlıklar vermeyeceğim.
*İlk olarak 10 adet sipariş vereceğim. Kalitesine inandığım arkadaşla çok uzun süreli çalışacağım (iki otomobil sitem için sürekli alımlarım olacak). Bu yüzden öğrenci olup zamanı olmayan, otomobille alakası olmayıp buradan bize iş çıkar mantığıyla yaklaşanlar İLETİŞİME GEÇMESİN.
*Sürekli alım yapacağım için 100 kelime 1 TL olarak ücretlendirilecektir.
*Ödeme konusunda çok hassasım. Makaleler gelir, kontrollerini yaparım, Enpara ile anında ödemenizi geçerim.

Şartları kabul eden arkadaşlar PM ATMAYIN.
[email protected] e-mail (aynı zamanda skype olarak ekleyebilirsiniz) adresine ÖRNEK OTOMOBİL MAKALESİ atmalarını rica ediyorum.

Farkındayım, ince eleyip sık dokuyorum ama daha önce çok alım yaptım ve sürekli çalışacak düzeyde kaliteli yazar arkadaş bulamadım.

Anlaşacağım arkadaşı burada bildirip hemen alımlara başlayacağım.
Hocam şu an ofisteyim çalışıyorum, e mail gönderdim ve skype üzerinden ekledim. Referanslarımı da gönderdim. Bir incelerseniz hemen başlayalım.

Dijital Pazarlama ve Medya İçerik Ajansı | TEK KİŞİDEN PROFESYONEL MAKALE HİZMETİ