Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Alış Sürekli Otomobil Makalesi Alınacak. Başlıklar Hazır
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 15-09-2016, 11:56:06
cadde25

İhtiyaç Halinde Sürekli Çalışacak Kaliteli Otomobil Editörü Arıyorum

Otomobil sitelerim için kendim içerik yazıyorum. Fakat yetişemedim ve takviye almam gereken zamanlar oluyor. Bu yüzden sürekli iletişimde olacağım ve gerçek anlamda kaliteli işler ortaya çıkarabilecek kişi yada kişilerle çalışmak istiyorum. Buyurun şartlara geçelim.

İletişime geçmeden önce lütfen okuyun ve ASLA PM ATMAYIN

Şartlar:

*Alacağım makaleler genellikle 250-450 kelime aralığında olacak ama bu bazen konusuna göre 600-700 kelimeye kadar da esnetilecektir.
*Uzun süredir otomobil içerikleri ürettiğim için birkaç otomobil yazısı çıkardığını sananlar yazmasın.
*Makaleler teknik konular ve yeni çıkan araçların üzerine olacak.
*Seo mantığını kavrayarak içerikler üretmeniz gerekli.
*Ücret: Minimum 1.5 TL olarak düşünüyorum. Fakat bunu artırabilirim de. Yeter ki kaliteli iş çıkaran biriyle çalışayım. Başarılı tempo tutturduğumuz zaman aylık ödemeli de çalışabiliriz.
*Ödeme konusunda çok hassasım. Makaleler gelir, kontrollerini yaparım, Enpara ile anında ödemenizi geçerim.

Nasıl iletişime geçeceğiz?
Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak iletişime geçmelisiniz. Aksi taktirde dönüş olmayacaktır.

Ad-Soyad:
R10 kullanıcı adınız:
Otomobil editörlüğünde iş tecrübenizi anlatan küçük öz geçmiş:
Örnek makaleleriniz (ek ya da direkt link olarak gönderebilirsiniz)

Skype ve mail ([email protected]) olarak kullandığım adresimden iletişime geçebilirsiniz.

Not: Özellikle belirtiyorum. Otomobil editörü olmayan lütfen zamanımı almasın.

Konu cadde25 tarafından (01-02-2017 Saat 20:14:16 ) değiştirilmiştir..
Sponsored Links