Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - ANAHTAR TESLİM [Splash Screen,Bildirim Gönderme,Ek Özellikler] Tek Paket [50 TL]
Tekil Mesaj gösterimi
  1  
Alt 10-11-2015, 10:22:56
ozkanavci

📱 ANAHTAR TESLİM [Splash Screen,Bildirim Gönderme,Ek Özellikler] Tek Paket [50 TL]

HİZMET TAMAMEN YENİLENDİ - MUTLAKA GÖZ ATIN

Arkadaşlar sabit fiyat garantisi olan bu hizmet web sitesi olan herkesi Android Uygulama Sahibi yapacak.

30 dakikada teslim garantili ve bol özellikli !

Aşağıda tüm detaylara ulaşabilir, bir sorunu olursa benimle SKYPE üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Bu Uygulamada Neler Var ?

* Splash Screen - Açılış Ekranı (Animasyonlu)
* Anlık Bildirim Gönderme
* Anlık İnternet Kontrolü
* Sürükle/Bırak Yenile
* WebView
* Google Admob Entegrasyonu
* Google Analytics Entegrasyonu
* Geri Gel Butonu
* İsteğe Bağlı Menü Entegrasyonu Yapılabilir

Gerekli bilgileri vermeniz ve ödemeyi yapmanız dahilinde her şey bizim tarafımızca yapılıyor ve 30 dakikada teslim ediliyor. Ayrıca soru ve problemlerinizde yardımcı oluyoruz.

Hiçbir ek ücret almaksızın sabit fiyat garantisi ile Anahtar Teslim Android Uygulama Sahibi olabilirsiniz

Hizmeti satın alan müşterilere sadece APK verilmektedir. İsteğe bağlı kodlarıyla birlikte verilebilir.(Ücret 100TL)

DEMO

R10 REFERANSLARI

Alıntı:
songuku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kısa sürede uygulama teslim alındı , ilgili arkadaş

Alıntı:
Kalyoncu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kesinlikle öneririm , 1 günde tam istediğim gibi uygulamayı yaptı arkadaş

Alıntı:
wdelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaş bir günden daha kısa sürede harika bir iş çıkardı.Ellerine sağlık

Alıntı:
SeckinHosting Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uygulama yaptırıldı teşekkürler.

Alıntı:
greyder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uygulamaya yeni özellikler eklendi
hızlı, sorunsuz çözüm,
ilgili bir arkadaş
teşekkürler

Alıntı:
taylanchess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çalışma yaptırıldı. ilgili sürekli iletişim halinde olabileceğiniz biri. Çalışma tamamlandıktan sonra destek sunmaya devam etmesi memnuniyet verici.

Alıntı:
Kei Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 adet uygulama yaptırıldı çok ilgili bir arkadaş helal olsun aldıgı para

Alıntı:
Aspffice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açık kaynak kod satın alındı. İlgili bir arkadaş, hiç anlamasanız bile team ile bilgisayarınıza girip kurulum vs. tüm sorunlarınızı çözüyor uygulamada gayet güzel tavsiye ederim.

Alıntı:
Lyns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uygulama yaptırıldı, hızlı ve ilgili biri. Tekrardan teşekkürler.

Alıntı:
webcicocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir adet uygulama yaptırıldı hızlı ve kaliteli hizmet.

Alıntı:
range Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Codecanyon uygulaması düzenletildi, AdMob, Analytics, Onesignal gibi entegre ettirildi.

Alıntı:
Coderca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hızlı teslimat ve sorunsuz alışveriş, hayırlı işler

Alıntı:
Liss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özkan hocam 30 dakika da işimizi gördü ve fazlasıyla ilgilenip yardımcı oldu tekrar teşekkürlerimi iletiyorum kendisine.

Alıntı:
Özkan bey işini özenle ve hızlı yapan istenilen şeyleri sabırla tamamlayıp tüm isteklere cevap veriyor tekrardan teşekkür ediyorum şiddetle tavsiye ediyorum.

Alıntı:
Noventa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 adet uygulama + kodları alınmış bu sırada front-end tecrübesinden de faydalanılmıştır.
İsteklerimi anlatırken, onların yapıldığını görürken çok mutlu oldum. %100 müşteri memnuniyeti derler ya, hissettim onu ben ya

Kolay gelsin, hayırlı işler.

Alıntı:
2. uygulamamızı da özenle hazırlayıp yayına sokan Özkan hocam'a teşekkür ediyorum.

Alıntı:
ritts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk defa uygulama sahibi oldum arkadaş sayesinde. Sadece 30 dakikada planlı programlı şekilde, konuda belirttiği bütün özelliklerde apk dosyasını teslim etti. Push notification ayarlarını yaptı, bana nasıl yapacağıma dair rehber de yolladı sağolsun.

Bana da sadece google play de yayınlamak kaldı. (yayınlanma süresi 2 saat)

Çok teşekkürler! Öneririm.

Alıntı:
bal1215 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşininde çok iyi temiz ve düzgün çalışıyor,her türlü yardımda bulunuyor arkadaşı kesinlikle ve güvenilir şekilde çalışmalarınızı teslim edebilirsiniz.

Alıntı:
AVC1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşa uygulama yaptırıldı zor bir kategoride sorunsuz bir şekilde yayınladık. 20 dakika içerisinde teslim etti çok hızlı teslim etti.

Alıntı:
AVC1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dün bir uygulama yaptırmıştım tek seferde yayın almıştı ardından bir adet daha yaptırdım başka bir sitem için uygulamam reddedildi , özkan beye bugün yazdım ve uygulamayı inceledi neleri değiştireceğimi söyledi ve uzman bir şekilde uygulamaya yayın aldırdı. Başkaları gibi yapıp bırakmıyor her desteği sağlıyor 50 tl değil 500tlyi hak ediyor Allah razı olsun , hayırlı işler

Alıntı:
StyLechiLd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mukemmel bile az kalir ozkan arkadasimizin gercekten emegine saglik odeme yapmadan once genis bir aciklama ile benim sorularima eksiksiz cevap vermis sabir ve itina ile aciklamistir odeme yaptiktan sonra hemen uygulamaya baslamis ve her asamasinda tek tek bilgilendirerek uygulamayi hazirlayip yayina sokmustur. Emegine sonsuz tesekkurler aldigin para ak süt gibi helal hos olsun tesekkurler

Alıntı:
buyaWEB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir uygulama yaptırıldı sonuna kadar ilgilendi arkadaş elleri dert görmesin muhteşem iş teşekkürler.

Alıntı:
Serginho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir uygulama yaptırıldı. Çok güvenilir ve dürüst bir arkadaş. Tavsiye ederim.

Alıntı:
isengocen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
özkan hocam ellerine sağlık, ne olup bittiğini anlamadan app store'a girdi valla, tertemiz bir iş oldu, arkadaşımızı tavsiye ederim.

Alıntı:
kardelenkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aklımdaki uygulamayı istediğim gibi yaptı google playe yükledik.
her soruma sabırla cevap verip ilgilendi fiyatı da çok uygun kendisine teşekkür ediyorum diğer çalışmalarımızda çalışmak üzere.

Alıntı:
SamHon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaş işi biliyor, uygulamamızı aynı gün içerisinde halletti,

isteklerimiz doğrultusunda uygulamada düzenleme yaptı öyle yayın soktuk,

teşekkürler.

Alıntı:
15 günde ikinci uygulamamızı bitirdik. Pırlanta gibi bir arkadaş, çok da efendi her şeyiyle dört dörtlük birisi gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Teşekkür ederim.
Alıntı:
SamHon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaş işi biliyor, uygulamamızı aynı gün içerisinde halletti,

isteklerimiz doğrultusunda uygulamada düzenleme yaptı öyle yayın soktuk,

teşekkürler.

Alıntı:
15 günde ikinci uygulamamızı bitirdik. Pırlanta gibi bir arkadaş, çok da efendi her şeyiyle dört dörtlük birisi gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Teşekkür ederim.

Alıntı:
ibrahimdr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kesinlikle katılıyorum. 10 numara bir kişilik Özkan bey R10'un en beyefendi üyelerinden A+++

Alıntı:
MaDBhR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir Adet Uygulama Yaptirildi Gayet İlgili Bir Arkadaş Herşeyi En İnce Ayrintisina Kadar Anlatarak Yapiyor Gözünüz Kapali Güvenebilirsiniz Ellinize Kolunuza Sağlık Hocam.

Alıntı:
realist34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten çok bilgili biri. 2 işi 30 dakika tamamladı. Hiç anladığım için tüm işleri yaptı. 1.5 saat sonra uygulamalar da yüklendi. Tekrardan teşekkürler gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Alıntı:
Noventa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk yaptırdığım uygulamanın ardından neredeyse her gün görüşmeye başladık. Gerek mobil uygulama bazında gerek php konularında bana ilgisini hiçbir zaman eksik etmedi. Ardından birkaç proje için daha uygulama yaptırdım kendisine. Para kazanmak için değil, işini iyi yapmak için çabalayan birisi olduğu için onunla çalışmaktan her zaman zevk aldım. Bu forumda yaptığı işin aldığı paranın hakkını veren nadir insanlardan.

2 gün önce yeni proje için anlaşma sağlandı ve kısa sürede teslim alındı.

Çok teşekkür ederim kendisine.

Alıntı:
Minamber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
3 adet android uygulamayı sorunsuz şekilde yaptı, harika hizmet. Teşekkürler hocam.

Alıntı:
Aspffice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
9 10 yıldır bu forumdayım böyle efendi böyle bilgili birini görmedim,aşırı yardım sever son bildirimi linke gönderme olayınıda ekleyince beni benden aldı teşekkürler kardeşim.

Alıntı:
Suhutlu03 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uygulama hazırlatıldı. kendisi ilgili gerçekten teşekkür ederiz.

Alıntı:
videolarim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika hız ve harika hizmet için çok teşekkürler hocam

Alıntı:
oflibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Android uygulama yaptırıldı. Mükemmel ilgi ve hizmet Teşekkür ederim

Alıntı:
Truthful Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hızlı bir şekilde webview uygulama yaptı. İlgili ve yardımsever bir arkadaş.

Teşekkürler, hayırlı işler.

Alıntı:
buyaWEB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşımız ile 2. kez çalışmamız oldu gerçekten profesyonel ve yardımcı birisi fazlasi ile öneririm teşekkür ederim kendisine tekrar.

Alıntı:
Jameika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kendisiyle çalıştım, tavsiye ederim.

İŞTE UYGULAMA ÖRNEĞİ VE DETAYLAR

[ozkanavci.com] - [Front-End] - [Android Uygulama] - [skype:ozkan.avci3]

Konu ozkanavci tarafından (03-06-2017 Saat 23:00:44 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Referans bilgisi ve konuya yeni görsel bilgisi eklenmiştir [imza bilgisi ile ilgili]
Sponsored Links