Google Fan Webmaster Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Banner İle Hit Gönderimi
Tekil Mesaj gösterimi
  11  
Alt 04-11-2007, 09:51:25
winston
Eposta Aktivasyonu Gerekmekte

arkadaşım ziyaretçiyi yanıltmamak ayrı bişey adsense ayrı bişey..
bak benim çok uzun zamandır 9 tane blogum var.tamamı ingilizce 5 tanesi de yabancı ünlülerin haberleri ybancı ünlülerin davet ve gala resimleri yine onların bikinli yakalanmış görüntüleri ve biyografileri....vs vs..
bu 5 bloga en çok gelen ziyaretçilerde 3. sırada türkler var.1. sırada amerika 2. sırada almanlar..3. sırada türkler..
adsense kalkıp ta almanların ne işi var türklerin ne işi var bu sitelerde diye düşünür mü hiç..
tek yaptığım blogların öyle ya da böyle reklamını yapmak.ne kendim tıklarım ne de başka bişey..
türk japon olayını örnek vermişsin..ne yani bir japon site yapmış.ama japonca bilmeyenleri yasaklayacak..sadece japonlar gelecek.niye? japonca bilme oranı dünyada yüzde 0.01
en fazla para verdiği ilk 10 ülke arasında japonya var ama sadece japonlar..olur mu öyle şey..
benim esas demek istediğim bazı arkadaşlar ki yabancı forumlarda da böyle öyle paranoya yaratıyolar ki artık insanlar hergün mail adreslerine girerken kalpleri 150 atmaya başlıyo..
herkes ortalama tık sayısını biliyodur.diyelim ortalama 150 tık alıyo siteleriniz..olduda bir gün de öyle 300 e değil...1500 e çıktı..hemen mail atın..anlatın açık bir dille..şüpheleniyorum deyin..2 günlüğüne reklamlarımı kaldırıyorum deyin..başka ne yapabilirim diye sorun.uzun zamandır sizle çalışıyorum kötü niyetli bir ziyaretçi yüzünden banlanmak istemiyorum diye söyleyin..vs vs vs..
ama tekrar belirteyim..bakın arkadaşta nasıl paranoya çıkmış ve onun gibi bir sürü kişide.sitemin reklamını yapıcam..amaç tabiki de ziyaretçi çekmek bağlantılı olarak para kazanmak ama sitede adsense var..aman geçersiz tık olur fazla ziyaretçi gelmesin..mazallah tık sayım bir anda yüzde 20 artar..aman aman adsense beni banlar..
biliyo musunuz her ay kaç site sahibi tek başına binlerce ama binlerce dolar kazanıyo..mümkün mü ayda 4 5 bin dolar para kazanan adamın japonun ispanyolun türkün yaptığı tık sayısını kontrol edebilmesi
adsense in hesap banlmasını yüzde yüz haksızlık olarak görenler var.ben bu forumda banlndım diye topic açıp ondan hiçbişey yapmadım diyen 2 insanı çok iyi tanıyorum..geçersiz tıklamadan banlandınız diye mail geldi..gelecek tabi....neyse
olay ne..ne kadar çok ziyaretçi o kadar tık sayısında artış ya da artma ihtimali..''adsense in de istediği bu zaten''..

Konu winston tarafından (04-11-2007 Saat 09:56:57 ) değiştirilmiştir..